Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

DLACZEGO MY?

Szkolenia przeprowadza Agnieszka Seńska dyplomowana linergistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego. We Wrocławiu prowadzi Salon Kosmetyki Profesjonalnej i Makijażu Permanentnego i Medycznego. Swoją pracą nie tylko sprawia, iż kobiety wyglądają perfekcyjnie, ale i wielokrotnie pomaga im usunąć defekty urody. Wykonując makijaż permanentny czy rekonstrukcję sutka zawsze bierze pod uwagę naturalność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość.  Absolwentka Międzynarodowej Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego w Warszawie oraz wielokrotnie nominowana i nagradzana w wielu konkursach, Mistrzyni Polski Warszawa 2018 w Makijażu Permanentnym Brwi oraz Międzynarodowa Mistrzyni w Makijażu Permanentnym Brwi Londyn 2018.

Pracuje, wykonując zabiegi techniką cienia i pudru (ombre), a także połączeniem efektu włosa i cienia, czyli techniką 3D. Bez względu na to jaką technikę wybiera  – zawsze zwraca uwagę na topografię i budowę anatomiczną twarzy, tak by prawidłowo umieścić brew w łuku brwiowym czy wypełnić braki w czerwieni wargowej. Sztuki rysunku uczyła się od najlepszych, stąd perfekcyjnie potrafi zaproponować kształt makijażu permanentnego do twarzy każdej klientki, a także zastosować odpowiednie połączenie kolorystyczne.

Przeprowadziła już około 100 szkoleń z różnych technik makijażu permanentnego wszyscy kursanci po szkoleniu wypełniając ankietę ewaluacyjną wyrazili 100% zadowolenia z odbytych szkoleń i deklarowali chęć uczestniczenia w kolejnych szkoleniach,  wyrazili też pozytywne opinie i referencje na stronach Google.

SUKCESY NASZEJ PLACÓWKI

Ukończyła cykl szkoleń uzyskując stosowne uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego i medycznego wieloma metodami, zarówno w Polsce jak i w ośrodkach zagranicznych.

2011 – 2017 liczne szkolenia w kraju i za granicą

Grudzień 2017 – nominacja w Plebiscycie KOBIECE TWARZE za działalność związana z makijażem Permanentnym

Grudzień 2017 – publikacja artykułu w dwumiesięczniku URODA i ŻYCIE

Styczeń 2018 – uzyskanie tytułu Mistrza Polski w makijażu Permanentnym w WARSZAWIE

Marzec 2018 – uzyskanie tytułu Mistrza Świata w Makijażu Permanentnym w LONDYNIE

Kwiecień 2018 – ambasador marki Hanami

Maj 2018 – uzyskanie uprawnień wykładowcy i trenera

Grudzień 2018 – uzyskanie tytułu Ambasadorki Biznesu

Listopad 2018  – Wyróżnienie i otrzymanie statuetki przez Italiana Akademy

Grudzień 2019 – publikacja artykułu w dwumiesięczniku KOSMETOLOGIA MEDYCZNA

Luty 2020 – publikacja artykułu w dwumiesięczniku KOSMETOLOGIA MEDYCZNA

Luty 2020 – otrzymanie statusu PMU Arist przez międzynarodową Akademię SVIATOSLAV Otchenash

MIKROPIGMENTACJA  to prężnie i najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina w kosmetologii. Zawód Linergisty to elitarny kierunek, który niesie z sobą prestiż, uznanie oraz adekwentne wynagrodzenie jak również ogromną odpowiedzialność.

Aby wszystkie te aspekty były spełnione, bardzo ważne jest właściwe, kompleksowe przygotowanie do tego zawodu. Osoby początkujące w kosmetyce permanentnej często stoją przed poważnym dylematem dotyczącym właściwego wyboru szkolenia. Często w gąszczu ofert szkoleniowych są one wybierane pochopnie i nieadekwatnie do potrzeb czy określonej ścieżki rozwoju zawodowego.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości, kompleksowe szkolenia postanowiliśmy wprowadzić szkolenia tematyczne.

Głównym założeniem i przesłaniem naszej firmy jest szeroko pojęta edukacja i przygotowanie do zawodu LINERGISTY począwszy od teorii, po bardzo intensywne szkolenia praktyczne, mające na celu przyswojenie różnorodnych technik pigmentacji brwi, ust oraz oczu.

Naszym priorytetem jest, by każda osoba kończąc szkolenie posiadała wysokie umiejętności techniczne, pozwalające na wykonywanie zabiegów na jak najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi trendami i kanonami piękna.

 

Nasze szkolenie to wspaniały wybór dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem umiejętności z zakresu wykonywania makijażu permanentnego na wysokim poziomie, dla osób początkujących, które chcą nauczyć się nowego zawodu – Linergistki, jak również kursy doszkalające dla tych Pań, które chcą podwyższyć swoje dotychczasowe kwalifikacje z dziedziny makijażu permanentnego .Jeżeli masz poczucie piękna i zdolności manualne oraz czujesz, że możesz kreować kobiece piękno poprzez makijaż permanentny, to znaczy, że to szklenie jest właśnie dla Ciebie.