Usuwanie naczynek, makijaż permanentny, salon kosmetyczny Wrocław | Adensalon.com

Kamuflaż blizn i przebarwień skóry

Niestety, osoby które cierpiały na dowolnego rodzaju łysienie, bądź przybyły mniej udany zabieg przeszczepu włosów lub przybyły operacje po których zostały widoczne na głowie blizny. Tradycyjne techniki odnawiania włosów czasami pozostawiały blizny po wszczepie, blizny po bruździe, blizny ekstrakcyjne w jednostkach gruczołowych, blizny redukcyjne na skórze głowy, lista jest długa. W takich przypadkach Mikropigmentacja Skóry Głowy jest jedynym ratunkiem na poprawę swojego wyglądu oraz komfortu życia.
Kamuflaż blizny pozwala na pokrycie blizn w taki sposób że nie będziesz już musiał poddawać się bolesnym przeszczepom włosów. Niezależnie od tego, czy chcesz ukryć blizny po zabiegu chirurgicznym czy wypadku, Pigmentacja Skóry Głowy jest w stanie pokryć blizny w taki sposób aby nie były one widoczne dla osób trzecich.
Dlaczego warto zastosowań Mikropigmentację Skóry Głowy do kamuflażu blizny?
Mikropigmentacja skóry głowy może być zastosowana na obszarze skóry głowy, które mają bliznowacenie, przez co stają się prawie niewidoczne przez innych. Podczas konsultacji masz pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób chcesz, aby twoje blizny zostały ukryte, od określenia koloru, stylu i linii włosów zapewniamy, że masz wpływ na ostateczny rezultat. Dzięki najlepszej jakości pigmentom Gerow Hair Ink zabieg ten może utrzymywać się od dziesięciu do piętnastu lat bez konieczności korekty, oczywiście jeśli chcesz zmienić kolor włosów na ciemniejszy odcień wymagana będzie dodatkowa sesja. Bez względu na styl i kolor, gwarantujemy doskonałość.