Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Laser frakcyjny CO2 Wrocław

W naszym Salonie Kosmetyki Profesjonalnej we Wrocławiu stosujemy laser frakcyjny CO2, który jest najnowocześniejszym urządzeniem do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Naszym Klientkom proponujemy z jego użyciem leczenie blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, usuwanie rozstępów, odmładzanie skóry oraz zamykanie naczynek. Do najważniejszych zalet lasera frakcyjnego należą: jego wysoka skuteczność w rozwiązywaniu wielu problemów dermatologicznych, trwałość efektów, a także krótki czas rekonwalescencji po zabiegu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – mamy atrakcyjne ceny i doświadczenie w przeprowadzaniu terapii.

Czym jest laser frakcyjny CO2?

Laser frakcyjny Wrocław cenaWykorzystywany przez nas laser CO2 to innowacyjne urządzenie, które pozwala uzyskać doskonałe efekty naprawy i odmłodzenia skóry porównywalne do rezultatów zabiegów chirurgicznych, przy jednocześnie dużo szybszym procesem jej gojenia się. Możliwe jest to dzięki specjalnej technologii, która polega na emitowaniu strumienia mikroskopijnych impulsów. Są one rozrzucane równomiernie po wybranym fragmencie skóry, powodując w niej niewielkie uszkodzenia. Proces ten skutkuje reakcją fototermiczną, która aktywuje tworzenie się nowych włókien kolagenowych odpowiadających za regenerację skóry.

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 trwa kilkanaście minut, a dzięki zastosowaniu specjalnego kremu znieczulającego na godzinę przed rozpoczęciem procedury dyskomfort podczas naświetlania jest ograniczony do minimum. Efekty zabiegu pojawiają się w ciągu 4 tygodni i utrzymują przez kilka miesięcy. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów odnowy skóry konieczne jest wykonanie serii naświetleń – ich liczba jest określana podczas konsultacji z naszym specjalistą.

Wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Ogólnie wskazaniem do zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego CO2 może być wiele problemów skórnych, jednak najczęściej celem naświetlania jest:

 • odmładzanie skóry – likwidacja zmarszczek, poprawa elastyczności, lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • usuwanie blizn różnego pochodzenia – potrądzikowych, pooperacyjnych, przerostowych,
 • likwidacja rozstępów,
 • redukcja rozszerzonych porów,
 • zamykanie naczynek,
 • wyrównanie kolorytu skóry, likwidacja zmian pigmentacyjnych.

Ponieważ laser frakcyjny CO2 stymuluje syntezę kolagenu, a więc pobudza naturalne procesy odnowy skóry, specjaliści polecają zabiegi z użyciem urządzenia osobom już po 30. roku życia. To właśnie wtedy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się, które dzięki nowoczesnej technologii można powstrzymać.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Po wnikliwym zbadaniu stanu skóry, by określić szanse na likwidację danego problemu i dostosować liczbę naświetleń niezbędnych do osiągnięcia pożądanego celu, przeprowadzamy zabiegi z użyciem lasera CO2. Podczas konsultacji sprawdzamy także, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Do najważniejszych z nich należą:

 • choroby dermatologiczne i stany zapalne skóry,
 • choroby nowotworowe,
 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • stosowanie retinoidów miejscowo lub doustnie,
 • w niektórych przypadkach choroby ogólnoustrojowe np. cukrzyca typu II.

Osiągnięcie oczekiwanych rezultatów laseroterapii wymaga przestrzegania zasad postępowania po jej wykonaniu. Niezbędne jest m.in. stosowanie mocnych filtrów przeciwsłonecznych i unikanie przez kilka dni kąpieli w basenie. Z tego względu naświetlanie nie powinno być przeprowadzane tuż przed wyjazdem na wakacje. Odpowiednie postępowanie zapewnia krótki okres rekonwalescencji trwający około 5 dni.

Cena zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego

Wykonywane w naszym salonie we Wrocławiu zabiegi laserem frakcyjnym CO2 cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientek. Przynoszą świetne efekty ujędrnienia skóry, zmniejszenia zmarszczek, blizn i naczynek, a także poprawiają jej koloryt i redukują zmiany trądzikowe. Nasze Klientki chwalą profesjonalizm wykonanych przez nas zabiegów, ich wysoką skuteczność, a także wyjątkowo krótki czas gojenia się skóry. Koszt naświetlania tym nowoczesnym urządzeniem zależy od rodzaju problemu oraz objętego nim obszaru, dlatego ceny za laser frakcyjny CO2 są zwykle ustalane indywidualnie na podstawie ogólnego cennika dostępnego na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy na konsultację, podczas której wyjaśnione zostaną szczegóły zabiegu, jego potencjalne efekty oraz koszt.