Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Laserowe usuwanie przebarwień Wrocław

Brzydkie plamy pojawiające się na skórze sprawiają, że traci ona swój jednolity koloryt. Przyczyny powstawania nieestetycznych plam są różne. Czasami mają one podłoże genetyczne, innym razem są wynikiem choroby lub stanowią jedną z oznak starzenia się. Mogą one występować na różnych głębokościach skóry i tak naprawdę są one kompletnie niezależne od wieku. Dzięki najnowszym zdobyczom technologicznym medycyny estetycznej najskuteczniejszą metodą na usuwanie przebarwień jest zabieg z użyciem lasera. Zapraszamy do skorzystania z niego w naszym salonie we Wrocławiu. Dysponujemy wyłącznie najnowocześniejszymi urządzeniami. Gwarantują one nie tylko szybkie i w pełni satysfakcjonujące efekty, ale także pełne bezpieczeństwo dla zdrowia Pacjenta.

Dlaczego warto usuwać przebarwienia laserem?

Obecnie poleca się taki zabieg laserowy, jako że jest to najpewniejsza metoda na ich trwałe pozbycie się. Użyta w profesjonalny sposób nie powoduje żadnych skutków ubocznych ani uszkodzeń naskórka. W naszym gabinecie korzystamy z nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu ból podczas zabiegu jest zredukowany do minimum. Laserowe pozbycie się tego typu niedoskonałości pozwala uzyskać szybki efekt w krótkim czasie.

Jak wygląda zabieg usuwania przebarwień?

Jeszcze na długo przed zabiegiem należy odpowiednio się do niego przygotować. Laser może być stosowany jedynie na skórze pozbawionej opalenizny. Dlatego już na kilka miesięcy przed należy zaprzestać opalania się oraz stosowania kremów z witaminą A i C. Tydzień przed nie powinno się stosować peelingu, przyjmować antybiotyków i sterydów ani pić naparów z ziół światłouczulających takich jak skrzyp, dziurawiec czy nagietek. W tym okresie nie zaleca się również stosowania żadnych kosmetyków o silnym działaniu odżywiającym czy regenerującym skórę.

Zabieg polega na skierowaniu wiązki lasera na zmianę skórną. Dzięki podgrzaniu tego obszaru skóry melanina jest rozbijana na niewielkie cząstki, które są wchłaniane przez organizm. Całość trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut i nie powoduje bólu, a jedynie punktowe uczucie ciepła. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, które będzie utrzymywać się przez kilka dni. Przez ten czas nie należy nakładać na skórę środków drażniących, w szczególności peelingów. Oczyszczanie skóry powinno być jak najbardziej delikatne, dodatkowo zaleca się również chronić ją przed promieniami słonecznymi.

Jakie przebarwienia można usunąć?

Wykorzystanie lasera pozwala na pozbycie się wielu niedoskonałości skóry. Do najczęstszych problemów zalicza się:

  • piegi,
  • przebarwienia po trądziku i powstałe w wyniku opalania się,
  • rozszerzone naczynia krwionośne,
  • znamiona i plamy soczewicowate,
  • plamy pojawiające się w wyniku przyjmowania pewnych leków, zapalenia skórnego lub urazu.

Do każdego z powyższych przypadków w indywidualny sposób dobiera się właściwe parametry lasera.

Przeciwwskazania do usuwania przebarwień

Istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu. Dlatego dokładny wywiad lekarski to podstawa przed przeprowadzeniem zabiegu. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

  • stany zapalne skóry,
  • przyjmowanie retinoidów,
  • choroby takie jak cukrzyca, nowotwór czy kolagenoza,
  • ciąże i laktacja,
  • obniżona odporność organizmu.

Zapraszamy już teraz do odwiedzenia naszego salonu kosmetycznego we Wrocławiu. Nasi kosmetolodzy medyczni przeprowadzą kompleksowy wywiad, upewniając się, że w konkretnym przypadku zabieg jest możliwy do wykonania i będzie bezpieczny. Na miejscu wyjaśnimy również wszystkie szczegóły i rzetelnie podpowiemy, jak przygotować się do laserowego usuwania niedoskonałości skóry.

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784