Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Lifting twarzy – Wrocław

Realizowany przez nas zabieg to niezawodna metoda na usunięcie wszelkich oznak starzenia się skóry. Dzięki niemu można usunąć zmarszczki i widocznie odmłodzić cerę. Żeby pozbyć się wszelkich niedoskonałości, które pojawiają się na skórze wraz z upływem czasu, warto zdecydować się na lifting twarzy w naszym salonie we Wrocławiu. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w medycynie estetycznej i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Zadbamy o to, aby twarz dosłownie promieniała młodością i znów wyglądała bardzo zdrowo.

Na czym polega lifting twarzy?

Głównym celem tego zabiegu jest przeciwdziałanie objawom starzenia się skóry. Zabieg ten polega zatem na usunięciu nawisów, podciągnięciu skóry oraz polepszeniu jej jędrności. Zabieg kosmetyczny obejmuje swym zasięgiem jedynie twarz oraz skórę na szyi. Pacjentka może wybrać opcję ze skalpelem, co wiąże się z przeprowadzeniem inwazyjnego zabiegu lub zdecydować się na bezpieczniejsze i równie skuteczne metody, takie jak odmładzanie przy użyciu lasera, z wykorzystaniem nici PDO lub zabieg z osoczem bogatopłytkowym, nazywany również wampirzym liftingiem.

Nasi pracownicy oferują oczywiście swoje wsparcie. Pomagamy dobrać zabieg na twarz do indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Upewnimy się oczywiście także, czy jego przeprowadzenie w konkretnym przypadku będzie możliwe i bezpieczne dla zdrowia.

AdenSalon Wrocław – metody liftingu twarzy

W naszym salonie oferujemy trzy zabiegi korygujące wygląd skóry – przy użyciu lasera, nici PDO lub osocza bogatopłytkowego. Fotoodmładzanie laserowe polega na rozgrzaniu tkanek skóry, co pobudza je do produkcji większej ilości kolagenu. Ten składnik odpowiada za jędrność i młody wygląd cery. Z kolei nici typu PDO to jedno lub dwa złączone ze sobą włókna, wprowadzane do skóry przy użyciu bardzo cienkiej igły. Efekt odmłodzenia jest widoczny od razu. Nici stymulują skórę do zwiększenia produkcji kolagenu. Do tego umieszcza się je wzdłuż linii napięcia skóry, co daje bardzo naturalny efekt. Z kolei wampirzy lifting polega na aplikacji osocza bogatopłytkowego.

Wskazania do liftingu twarzy

Zabieg ten może być wykonany niemal u każdej osoby, która chce wyeliminować oznaki starzenia się skóry twarzy – zmarszczki, kurze łapki, bruzdy i widocznie wiotką skórę. To częste kompleksy kobiet, zwłaszcza tych po czterdziestym roku życia, kiedy efekty upływającego czasu są coraz bardziej widoczne. Różnego rodzaju produkty kosmetyczne dostępne na rynku często okazują się niestety nieskuteczne. Współczesna medycyna estetyczna oferuje za to dzisiaj zabiegi nie tylko bardzo efektywne, ale także bezpieczne dla zdrowia i stosunkowo tanie.

Aby twarz promieniała młodością, zachęcamy do postawienia na zabiegi wykonywane w naszym salonie we Wrocławiu wszystkie panie. Dzięki nam będzie można znowu uśmiechać się do swojego odbicia w lustrze.

Przeciwskazania do liftingu twarzy

Jednocześnie lifting nie jest dla wszystkich. Istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia tego zabiegu, wśród których wyróżnia się:

  • stany zapalne skóry, czyli infekcje wirusowe, bakteryjne oraz grzybicze,
  • choroby przewlekłe i autoimmunologiczne, w tym cukrzyca, padaczka i nowotwór,
  • tendencję do pojawiania się blizn przerostowych,
  • niektóre choroby neurologiczne oraz wszczepione urządzenia elektryczne, takie jak rozrusznik serca,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • ciążę, laktację i miesiączkę.

Z tego powodu przed każdą usługą należy przeprowadzić dokładny wywiad i upewnić się, że zabieg będzie bezpieczny dla zdrowia. Zapraszamy już teraz do kontaktu.

Rekomendacje

Opinie naszych klientów, są cenniejsze niż puchary, dlatego zanim umówisz się na zabieg polecamy sprawdzić, jak oceniają go klienci.

OPINIE

Aden Salon

ul. Zygmunta Krasińskiego 15A/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Kontakt

tel: 71 714 22 56

tel: 531 611 784

Zarezerwuj online

Zarezerwuj wizytę online

lub napisz do nas na maila