Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Makijaż permanentny oczu Wrocław

Makijaż permanentny oczu – KRESKI GÓRNE

Kreski rysowane pomiędzy rzęsami podkreślają kształt oka, dodając spojrzeniu głębię i uwodzicielski czar. Wraz z Long Time Liner Conture Makeup Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej.

Metoda ta jest idealna dla kobiet o delikatnej urodzie, nie gustujących w wyrazistym makijażu i dla tych osób, których rzęsy są zbyt jasne lub mocno przerzedzone. To idealna “kredka do oczu” niepozostawiająca smug dla osób aktywnych fizycznie, noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

 

Makijaż permanentny oczu – KRESKI GÓRNE DEKORACYJNE

Dodatkowo pogrubione i wydłużone w kierunku zewnętrznym oka, kreski na górnej powiece są podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu i silniej podkreślają oczy. Polecamy Paniom, które preferują bardziej intensywny makijaż na powiekach. Idealna dla oczu w kształcie „migdała” oraz dla oczu okrągłych.

 

Makijaż permanentny oczu – KRESKI GÓRNE – EYESHADOWS BUTTERFLY

Dwukolorowe kreski dekoracyjne. Podstawą jest kreska koloru czarnego, natomiast góra kreski wykonana jest w kolorze wybranym przez Klientkę np. czarno-zielona, czarno-niebieska – w zależności od koloru tęczówki. Kreskę można również lekko rozetrzeć w zewnętrznym kąciku w taki sposób by imitowała lekki cień na powiece. Odcień cieniowania ustalamy w zależności od codziennych upodobań Klientki, koloru oczu, odcienia skóry. Najczęściej cieniujemy szarościami, brązami i zgaszonymi zieleniami.

Makijaż permanentny oczu – KRESKI DOLNE

Około 14 – 21 dni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Pierwsza korekta jest wliczona w cenę zabiegu, pod warunkiem że zostanie wykonana najpóźniej 30 dni po zabiegu. Termin korekty jest rezerwowany bezpośrednio po zabiegu.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za efekt końcowy i trwałość makijażu.

 

Zalecenia po zabiegu makijażu permanentnego:

Przez 10 dni po zabiegu: nie moczyć, nie trzeć, nie dotykać skóry w miejscu pigmentacji w żadnym wypadku nie należy myć mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę skóry poddawanej pigmentacji nie należy chodzić do sauny ani korzystać z zabiegów SPA, należy wykluczyć kąpiele w basenie oraz opalanie na słońcu i w solarium nie stosować cieni. maskary ani odżywek do rzęs krem pod oczy i na powieki wklepywać w odległości 0,5 – 1 cm od pigmentowanych kresek.

Po zagojeniu:

nie dopuszczać do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego

 

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego oczu:

– ciąża;

– cukrzyca;

– łuszczyca;

– jaskra;

– przyjmowanie leków sterydowych.

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784