Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Makijaż permanentny ust Wrocław

Wykonujemy profesjonalne zabiegi Long Time Liner Conture Makeup, dzięki którym każda kobieta może cieszyć się pięknym wyglądem warg i idealnie wyglądającym ich konturem na stałe. Stosujemy wyłącznie nowoczesne technologie i najlepsze metody dla makijażu permanentnego. Dbamy również o bezpieczeństwo wszystkich naszych Klientek, przeprowadzając kompleksowy wywiad medyczny, aby upewnić się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Usta pełniejsze, skorygowane i w pięknym kolorze

Poprzez makijaż permanentny nasi Klienci mogą nie tylko cieszyć się pięknym wyglądem warg. To również oszczędność czasu poprzez brak konieczności codziennego, porannego malowania się. Proponujemy 3 rodzaje zabiegów, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb kobiety:

  • Wykonanie konturu ust – Doskonały obrys, likwidacja asymetrycznego wyglądu, korekcja kształtu oraz delikatne powiększenie lub zmniejszenie warg. Zależnie od potrzeb, efektem mogą być usta bardzo delikatne o naturalnym wyglądzie lub wyraźnie zarysowane z mocnym konturem,
  • Wykonanie konturu wraz z cieniowaniem – Poprzez dodatkowe cieniowanie usta zostają estetycznie, bardzo delikatnie powiększone optycznie. W razie konieczności dbamy również o to, aby zniwelować dysproporcję między górną a dolną wargą,
  • Intensywny kontur oraz wypełnienie – To idealna opcja dla wszystkich tych kobiet, które raz na zawsze chcą się pożegnać z codziennym malowaniem. Wargi wypełniamy pigmentem, idealnie wyrównując kolor na całej powierzchni. Taki makijaż permanentny naprawdę zachowuje swój doskonały wygląd na stałe. Można uprawiać sporty, kąpać się i całować, a usta zawsze będą wyglądały pięknie.

Najlepsze metody wykonywania makijażu permanentnego

W naszym wrocławskim salonie piękności zawsze korzystamy z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych jednocześnie metod poprawiania natury. Zabieg Long Time Liner Conture Makeup umożliwia wybór barwy z szerokiej palety kolorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na barwę naturalną warg lub wybrać kolor intensywniejszy, modny i dopasowany do indywidualnego stylu. Zastosowanie metody Conture Makeup umożliwia nam efektowne zarysowanie konturu warg. Zabieg kończy się zastosowaniem techniki Full-Lip-Shading, która dzięki odpowiedniemu wymieszaniu kolorów, pozwala na optyczne poprawienie ogólnego wyglądu oraz kształtu warg.

Jakie są zalecenia po wykonaniu makijażu permanentnego ust?

Przede wszystkim każda nasza Klientka powinna zgłosić się do naszego salonu piękności we Wrocławiu na dodatkową korektę pozabiegową. Wykonuje się ją zazwyczaj pomiędzy 14, a 21 dniem od przeprowadzonego zabiegu. Z naszymi klientkami umawiamy się na taką korektę makijażu permanentnego od razu po zakończonym zabiegu. Jeśli nasza usługa nie była wcześniej realizowana w promocji, koszt korekty wlicza się w ogólną cenę zabiegu. Warunkiem koniecznym jest wykonanie korekty najpóźniej po 30 dniach. Nasz wrocławski salon kosmetyczny nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu i ewentualny efekt, jeśli zabieg korekty nie zostanie wykonany w ustalonym terminie.

Dodatkowo, dla bezpieczeństwa należy stosować tabletki chroniące przed wirusem opryszki, niezależnie od tego, czy tego typu problem wcześniej występował, czy też nie. Polecamy przede wszystkim Heviran 800 i Zovirax, które dostępne są na receptę lub ewentualnie Hascovir nierzadko do kupienia bez recepty. Powyższe leki powinno się stosować minimum 3 dni przed i 3 dni po wykonaniu makijażu permanentnego.

Dodatkowe zalecenia pozabiegowe

Wszystkim naszym Klientom zalecamy, aby minimum przez 10 dni po zabiegu:

  • powstrzymać się od dotykania, moczenie i tarcia skóry poddanej pigmentacji,
  • nie stosować mydła i różnych kosmetyków na wargach,
  • unikać słońca, zabiegów SPA oraz solariów, jak również wizyt na basenach oraz w saunach.

W późniejszym czasie powinno się dodatkowo zadbać o to, aby skóra nie ulegała nadmiernemu przesuszeniu, najlepiej chroniąc ją przed silnym promieniowaniem UV.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

W większości przypadków makijaż permanentny ust jest naprawdę bezpiecznym zabiegiem, ale w pewnych przypadkach nie zaleca się jego wykonania. Dotyczy to osób, które:

  • są w ciąży lub karmią piersią,
  • cierpią na cukrzycę lub łuszczycę,
  • przyjmują leki sterydowe.

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784