Salon Kosmetyczny Wrocław, Salon piękności we Wrocławiu, zabiegi kosmetyczne, makijaż permanentny, zabiegi laserem

Makijaż permanentny ust

KONTUR UST

Makijaż permanentny nadaje idealny obrys ust, likwiduje ich asymetrię, korygując kształt, powiększając lub pomniejszając. Stosując makijaż permanentny możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

 

KONTUR UST Z CIENIOWANIEM

Kontur ust w połączeniu z cieniowaniem umożliwia optyczne powiększenie ust oraz skorygowanie dysproporcji między górną a dolną wargą.

Stosując Long Time Liner Conture Makeup najpierw wybieramy kolor z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twoim ustom wspaniałego wyglądu. Następnie, podkreślamy wargi za pomocą Conture Makeup. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice „Full-Lip-Shading”, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich warg, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd.

 

KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM

Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Po zakończeniu otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach. Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.

Około 14 – 21 dni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Pierwsza korekta jest wliczona w cenę zabiegu, pod warunkiem że zostanie wykonana najpóźniej 30 dni po zabiegu i zabieg nie był wykonany w promocji. Termin korekty jest rezerwowany bezpośrednio po zabiegu.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za efekt końcowy i trwałość makijażu.

Przy makijażu permanentnym ust niezbędne jest zastosowanie tabletek przeciw wirusowi opryszczki, nawet jeśli nigdy wcześniej nie wystąpił. Leki przeciw opryszczkowe (Heviran 800 i Zovirax – na receptę, Hascovir – w niektórych aptekach bez recepty) należy zażywać około 3 dni przed i 3 dni po zabiegu.

 

ZALECENIA POZABIEGOWE:

Przez 10 dni po zabiegu:

– nie moczyć, nie trzeć, nie dotykać skóry w miejscu pigmentacji

– w żadnym wypadku nie należy myć mydłem ani traktować kosmetykami

– nie należy chodzić do sauny ani korzystać z zabiegów SPA, należy wykluczyć kąpiele w basenie oraz opalanie na słońcu i w solarium

– nie stosować cieni ani odżywek do brwi

brwi nie należy nawilżać ani smarować przez pierwsze 3 dni,

Po zagojeniu:

– nie dopuszczać do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry

– unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża;

– cukrzyca;

– łuszczyca;

– jaskra;

– przyjmowanie leków sterydowych.

Nasz salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784