Salon Kosmetyczny Wrocław, Salon piękności we Wrocławiu, zabiegi kosmetyczne, makijaż permanentny, zabiegi laserem

Makijaż permanentny Wrocław

Jednym z zabiegów kosmetologii estetycznej, który wykonujemy w naszym salonie zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie Wrocławia, jest makijaż permanentny. Stanowi on znakomity sposób na trwałą i wszechstronną poprawę urody, ukrycie drobnych niedoskonałości oraz podkreślenie tego, co w twarzy najpiękniejsze. Jest to również doskonałe rozwiązanie na bezinwazyjne wyregulowanie kształtu i nadanie wyrazistości poszczególnym elementom twarzy. Można też wykorzystać go w celu skorygowania korekty symetrii twarzy, zmodyfikowania koloru ust itp.

Na czym polega ta metoda?

Makijaż permanentny ust, brwi lub powiek polega na wprowadzeniu przez kosmetyczkę pigmentów, które mają zastąpić tradycyjne kosmetyki używane na co dzień. W tym celu używane jest specjalne urządzenie z niewielką igłą, które w błyskawicznym tempie nakłuwa dany obszar i wprowadza pod skórę barwnik w minimalnych ilościach. Zabieg nie należy do przyjemnych, ale też nie jest bardzo bolesny.

Kiedy warto zdecydować się na makijaż permanentny?

Makijaż trwały może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które:

  • mają mało czasu na codzienne malowanie oczu, brwi lub ust, a chcą zawsze zachwycać nienagannym wyglądem,
  • rano i wieczorem wyglądają mało wyraziście, blado,
  • są starsze i mają problemy ze wzrokiem,
  • wcale się nie malują, ale chciałyby wyglądać świeżo i promiennie każdego dnia,
  • zmagają się z alergiami na tradycyjne kosmetyki kolorowe,
  • są pozbawione brwi lub rzęs (np. po chemioterapii),
  • chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Makijaż permanentny wykonywany przez naszych doświadczonych specjalistów stanowi zabieg w pełni bezpieczny oraz skuteczny, którego efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Jednak należy pamiętać, że dla uzyskania perfekcyjnego rezultatu, zaleca się zawsze skorzystanie z zabiegu uzupełniającego, przeprowadzanego po czterech tygodniach. Jest to związane z faktem, że w trakcie pierwszej iniekcji pigmentu nie wszystkie nakłucia są realizowane idealnie na tej samej głębokości.

W naszym salonie kosmetyki profesjonalnej makijaż trwały jest każdorazowo dostosowywany do naturalnego kolorytu skóry oraz typu urody pacjentki. Otrzymane efekty utrzymują się zazwyczaj na skórze przez okres od dwóch do maksymalnie czterech lat. Na skutek oddziaływania czynników środowiskowych, w wyniku naturalnego procesu złuszczania się naskórka, a także w zależności od wybranej metody wykonania makijażu, po kilku latach zaczyna on tracić na swojej intensywności i wraz z upływem czasu staje się coraz bledszy. Chcąc przedłużyć jego żywotność, zaleca się co roku poddawanie zabiegowi odświeżającemu.

Postępowanie przed wykonaniem makijażu permanentnego

Przed makijażem permanentnym brwi i oczu nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Natomiast przed wykonaniem trwałego makijażu ust trzeba pamiętać, aby przez cztery dni przed planowanym zabiegiem i cztery dni po jego zakończeniu przyjmować leki przeciwwirusowe (w celu przeciwdziałania rozwojowi wirusa opryszczki). Jest to zalecenie ważne nawet w przypadku tych osób, które do tej pory nie chorowały na opryszczkę. Ponadto na trzy godziny przed zabiegiem zaleca się rezygnację z kawy.

W jaki sposób postępować po zabiegu?

Po wykonaniu makijażu skóra zwykle jest obrzęknięta i lekko zaczerwieniona, ale stan ten mija w ciągu kilku dni. Czas odnowy naskórka trwa zwykle do miesiąca, dlatego też pełny i końcowy efekt makijażu permanentnego jest widoczny dopiero po tym czasie. Po wykonaniu zabiegu zabronione jest opalanie się przez okres przynajmniej miesiąca, zwłaszcza kiedy skóra nie została do końca zagojona. Należy więc zrezygnować z kąpieli słonecznych, a także opalania się w solarium. Do momentu, kiedy skóra nie jest całkowicie zregenerowana, zaleca się też rezygnację z basenu oraz sauny. Po wykonaniu makijażu trwałego odradza się nakładanie zwykłego makijażu, aby obniżyć ryzyko rozwinięcia infekcji oraz pozwolić skórze właściwie się zagoić.

Makijaż permanentny – szkolenie

Poza tym, że w naszym salonie we Wrocławiu wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny ust, brwi i powiek, specjalizujemy się także w organizowaniu szkoleń przeprowadzanych przez certyfikowanych trenerów. Osobom chcącym zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu pigmentacji, możemy tanio zaproponować zarówno kurs indywidualny, jak i grupowy. Szkolenia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób mających jasno sprecyzowane cele i potrzeby. W celu poznania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym salonem.

Makijaż permanentny Wrocław – cena

Jednym z najbardziej uniwersalnych, wszechstronnych zabiegów kosmetycznych, jest makijaż permanentny, jaki wykonuje nasz salon we Wrocławiu. To usługa dla kobiet, które chcą na stałe poprawić swój wygląd. Taki makijaż ukrywa niedoskonałości i podkreśla atuty twarzy. Dzięki niemu oczy, brwi lub usta stają się bardziej wyraziste. Makijaż trwały pozwala również zaoszczędzić czas, jaki dotychczas trzeba było przeznaczyć na zabiegi kosmetyczne. Polecamy wykonanie makijażu permanentnego w naszym zakładzie – cennik oraz szczegóły dotyczące usługi znajdują się na naszej stronie. Wykonujemy makijaż metodą piórkową, która pozwala nadać brwiom znacznej objętości. Wyglądają one przy tym bardzo naturalnie. W naszym zakładzie korzystamy jedynie z bezpiecznych, sprawdzonych akcesoriów i materiałów do makijażu. Dzięki temu masz pewność co do trwałości zabiegu i jego atrakcyjnego wyglądu. Pomożemy w podkreśleniu Twojego naturalnego piękna – zaufaj naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz opinii setek zadowolonych klientek.

Nasz salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784