Makijaż permanentny

Jesteś niezadowolona z kształtu swoich brwi? Uważasz, że natura zupełnie się nie popisała, tworząc twoje usta? A może po prostu lubisz wyrazisty makijaż, ale ciągle brakuje ci czasu, aby stanąć przed lustrem i wykonać perfekcyjny make up? To znak, że najwyższa pora pomyśleć o przeprowadzeniu zabiegu makijażu permanentnego. Wybierz do tego odpowiednie miejsce, jak Salon Kosmetyki Profesjonalnej Aden.

Makijaż permanentny jest makijażem utrzymującym się w skórze od roku do nawet trzech lat – jest to zależne od metody wykonania zabiegu i zastosowanych pigmentów. To znany i ceniony na całym świecie sposób podkreślania i doskonalenia urody, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu przy wykonywaniu codziennego makijażu, eliminuje problem jego rozmazania i sprawia, że w każdej chwili i sytuacji kobieta wygląda znakomicie. Makijaż permanentny pozwala również poprawić kształt brwi, sprawić, że wyglądają one na gęstsze i ciemniejsze, udoskonalić kontur ust i zaznaczyć ładną linię powieki. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by brwi były gęstsze i ładniej ukształtowane, jeśli szukasz sposobu, jak poprawić kontur ust bez trwałych zabiegów lub chcesz cieszyć się nieskazitelną kreską na powiece nawet bladym świtem, zabieg makijażu permanentnego jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie!

Makijaż permanentny jest zabiegiem bezpiecznym, a podczas jego przeprowadzania odczuwa się jedynie leciutki dyskomfort, któremu zapobiega się z użyciem środków znieczulających. Klientki mogą dokonać wyboru metody, którą specjalistka zadba o ich piękno. Makijaż permanentny brwi wykonuje się metodą tradycyjną lub piórkową. Przy każdym zabiegu makijażu permanentnego stosuje się jednorazowe, sterylne igły oraz bezpieczne, atestowane pigmenty. Od koloru zastosowanych barwników zależny jest nie tylko efekt, ale również trwałość makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny we Wrocławiu jest makijażem który pozostaje w skórze około 1-3 lat w zależności od metody wykonania zabiegu.

Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić urodę i pomóc w przypadku np. zanikania naturalnych brwi bądź konturu ust ( zanik czerwieni wargowej). Jest idealnym rozwiązaniem dla Pań które w wyniku chemioterapii straciły swoje naturalne brwi i czują ogromny dyskomfort jak i dla każdej Pani która nie jest zadowolona z wyglądu swoich brwi, ust lub lubi mieć  podkreślone oczy.

Do wykonania makijażu stosujemy bezpieczne, atestowane pigmenty oraz jednorazowe igły. Podczas zabiegu jak i przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu klientki. Klientka mimo wszystko może odczuwać lekki dyskomfort i jest całkowicie naturalne.

Z upływem czasu makijaż zaczyna się rozjaśnić. Dzieje się tak z powodu stopniowego rozjaśniania barwnika. Kiedy makijaż jest już zbyt jasny trzeba się umówić na odświeżenie koloru lub nowy makijaż.

Przy wyborze koloru należy pamiętać że czym jaśniejszy pigment zastosowany zostanie do wykonania makijażu tym szybciej ulegnie on rozjaśnieniu i stanie się niewidoczny.

Przekonaj się, jak wiele korzyści niesie wykonanie takiego makijażu! Umów się na wizytę w naszym salonie, a pokochasz nowy wygląd swoich brwi, oczu lub ust i wygodę, jaka wiąże się z makijażem permanentnym!

Nasz salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784