Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

 Jest silniejszą niż sonoforeza metodą wprowadzania substancji czynnych w głąb skóry właściwej. Dzięki skojarzonej terapii trzech rodzajów bodźców takich jak: fala ultradźwiękowa, impuls elektroterapeutyczny i odpowiedni koktajl substancji aktywnych zabieg przynosi znakomite efekty, które są uzależnione głównie od wyboru koktajlu substancji aktywnych

.

TERAPIA Z WITAMINĄ C / 60 min

Intensywna terapia, wykonywana z wykorzystaniem urządzenia do mezoterapi bezigłowej. Przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej i zmęczonej, z widocznymi oznakami fotostarzenia, o nierównym kolorycie i rozszerzonymi naczynkami.

Zabieg bazuje na MezoCocktailu z Witaminą C, która stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów, dzięki czemu regeneruje skórę i podnosi poziom nawilżenia. Spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, stres cywilizacyjny oraz zanieczyszczenia powietrza.  Ponadto wykazuje działanie uszczelniające i wzmacniające ściany naczyń krwionośnych. Pozostawia skórę rozjaśnioną, pełną blasku, o równomiernym kolorycie.

 Cena zabiegu obejmuje:

  • twarz, szyję, dekolt – 119 zł

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784