Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Kontakt

Aden – Salon kosmetyki profesjonalnej – to tu dbamy o Twój wygląd w zakresie medycyny estetycznej, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i makijażu permanentnego. Wrocław – spotkajmy się w sersu miasta, gdzie stworzymy Twoją piękną codzienność.

Chcąc wyjść na przeciw osobom potrzebującym, wprowadziliśmy cykl: Bezpłatny makijaż permanentny dla osób po chemioterapii, dzięki czemu, całkowita utrata włosów nie musi stanowić jednego z problemów osób, borykających się z chorobą nowotworową.

Jeśli chcesz pomóc w akcji, udostępnij nasz Fan Page, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej formie wsparcia.

Napisz do nas

Aden Salon & Akademia Szkoleń PMU
ul. Krasińskiego 15A/1
50-401 Wrocław (Krzyki)

www.adensalon.com
adenrezerwacje@gmail.com

Tel: 531 611 784

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]


  Najczęściej zadawane pytania

  Nasz zespół to kilku wykwalifikowanych specjalistów, dlatego zapraszamy Cię do bezpłatnej konsultacji, podczas, której doradzimy optymalne rozwiązania dla Twoich problemów natury medycznej lub estetycznej.

  Jakie doświadczenie ma personel?

  Każdy z pracowników przeszedł wiele renomowanych szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, które są dostępne w zakłdce doświadczenie

  Gdzie znajdę przykładowe prace?

  Wszystkie prace prezentujemy na naszym Fan Page'u, dzięki czemu na bieżąco możesz podglądać nasze osiągnięcia i estety na przykład w makijażu permanentnym.

  Czy zabiegi są bezpieczne?

  Informacja o przeciwwskazaniach znajduje się w zakładce Zabiegi oraz w salonie, gdzie podczas wizyty udostępniamy także informacje o doświadczeniu i wykształceniu personelu.

  Darmowy makijaż permanentny

  ZABIEG REALIZOWANY JEST W RAMACH CHĘCI POMOCY OSOBOM PO CHEMIOTERAPII, CHCĄC OTRZYMAĆ OD NAS TAKĄ POMOC, MOŻESZ ZGŁOSIĆ SIĘ PO OGŁOSZENIU TERMINU DARMOWEJ MIKROPIGMENTACJI NA FAN PAGE’U.