Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Permanentnie piękna

Agnieszka Seńska

08 maja 2018

Brak komentarzy

Permanentnie piękna

W codziennej pracy w moim salonie zwróciłam uwagę na potrzeby klientek, w szczególności na komfort klienta oraz jego odczucia dlatego też zdecydowałam sie na otwarcie drugiego Salonu który będzie połączeniem kosmetyki profesjonalnej, zabiegów SPA, masaży, makijażu permanentnego oraz pielęgnacji paznokci. Priorytetową kwestią jest dla mnie poczucie estetyki, higiena pracy, sterylność narzędzi z zachowaniem przepisów w zakresie BHP.

Oferuję Państwu usługi z zakresu pielęgnacji twarzy oraz ciała, pielęgnacji dłoni i stóp a także zagęszczanie i przedłużanie rzęs, makijaż permanentny , makijaż, przedłużanie paznokci , masaże ciała oraz wiele innych.

 

Zapraszam na makijaż permanentny.

 

Makijaż permanentny to długotrwały makijaż korygujący i podkreślający urodę, dzięki któremu można uzyskać efekt wyraźnej linii rzęs, gęstych i proporcjonalnych brwi oraz pełnych ust o nasyconej czerwieni warg.

 

Makijaż trwały jest doskonałym rozwiązaniem dla osób o rozmytych i nieregularnych konturach, nie posiadających brwi lub rzęs, alergików, sportowców, a także tych którzy chcą ograniczyć czas poświęcony na codzienny makijaż. Oferuję higieniczne warunki oraz doświadczenie. Mogę poszczycić się ponad 500 zabiegami makijażu permanentnego.

Dodaj komentarz

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784