Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Powiększanie ust Wrocław

Większe i pełniejsze wargi to marzenie niejednej kobiety. Dzięki pełniejszym wargom uśmiech wygląda bardziej zmysłowo. W naszym salonie przeprowadzamy profesjonalne powiększanie ust, które po zabiegu zawsze prezentują się naturalnie. Mamy doskonale wyposażone gabinety, korzystamy z najlepszych technik zabiegowych i zatrudniamy doświadczonych specjalistów medycyny estetycznej. Tę usługę polecamy kobietom o wąskich bądź asymetrycznych wargach, na których widać efekty starzenia.

Jakimi sposobami można powiększyć usta?

W naszym salonie zabieg przeprowadzamy przy użyciu wypełniacza. Jest on w pełni bezpieczny, jako że stosuje się do niego naturalne preparaty o potwierdzonym działaniu. Składnik wypełniacza występuje w skórze człowieka, gdzie odpowiada za właściwe wiązanie cząsteczek wody, co zapewnia skórze sprężystość i wysokie nawilżenie. W preparacie znajdują się również inne naturalne składniki, które nie tylko polepszają objętość warg, ale również zabezpieczają przed starzeniem się naskórka. Dodatek środka znieczulającego poprawia komfort podczas zabiegu.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Najpierw przeprowadza się odpowiednią konsultację lekarską, która pomoże wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W naszym wrocławskim salonie kosmetycznym zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy zadbają o to, aby zabieg był naprawdę bezpieczny.

Powiększanie warg zaczyna się od nałożenia na nie środka znieczulającego. Gdy środek zacznie działać, podawany jest wypełniacz w obrębie warg. Efekt jest natychmiastowy. Przez pewien czas po zabiegu może pojawić się obrzęk oraz nadwrażliwość w obrębie ust. Objawy te jednak bardzo szybko ustępują.

Jak przygotować się do zabiegu powiększającego usta?

Należy zebrać wszelkie dokumenty o stanie swojego zdrowia i stosowanych lekach dla przeprowadzenia jak najdokładniejszego wywiadu lekarskiego. Na tydzień przed zabiegiem warto zacząć jeść większą ilość pożywienia bogatego w składniki polepszające uszczelnienie naczyń krwionośnych. Należy także ograniczyć palenie, a dzień przed wystrzegać się wysiłku fizycznego, alkoholu sauny i solarium. Skóra powinna być przede wszystkim wypoczęta i nie powinny się na niej znajdować żadne produkty kosmetyczne. Wybierając się do naszego salonu kosmetycznego we Wrocławiu, należy więc pozostawić usta niepomalowane.

Czy powiększenie ust trzeba powtórzyć?

Powiększanie ust jest zabiegiem permanentnym. Efekt utrzymuje się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Po tym czasie można go powtórzyć. Wiele zależy od jakości wypełniacza nasz salon pracuje na najwyższej jakości preparatach, dlatego warto korzystać z usług naszego profesjonalnego salonu kosmetycznego z Wrocławia. Żeby usta przez jak najdłużej zachowały objętość jak tuż po zabiegu, należy przestrzegać poniżej opisanych zasad pielęgnacji.

Pielęgnacja ust po zabiegu

Tkanka tworząca wargi nie powinna być poddawana działaniu czynników, które prowadzą do jej rozgrzania. Przez pierwszą dobę nie powinno się pić gorących napojów ani podejmować intensywnego wysiłku fizycznego. Trzeba również panować nad gwałtowną mimiką twarzy, aby nie doprowadzić do pęknięć struktury skóry, podatnej w początkowym okresie na uszkodzenia mechaniczne. W dalszej perspektywie warto wystrzegać się nadmiernego korzystania z solarium i palenia papierosów.

Przeciwwskazania do powiększenia ust

Za najważniejsze przeciwwskazania uznaje się:

  • ciążę i okres laktacji,
  • choroby autoimmunologiczne i przewlekłe schorzenia,
  • występowanie opryszczki,
  • czas owulacji,
  • uczulenie na składniki zawarte w preparacie powiększającym.

Rekomendacje

Opinie naszych klientów, są cenniejsze niż puchary, dlatego zanim umówisz się na zabieg polecamy sprawdzić, jak oceniają go klienci.

OPINIE

Aden Salon

ul. Krasińskiego 15A/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Kontakt

tel. 531 611 784

Zarezerwuj online

Zarezerwuj wizytę online

lub napisz do nas na maila