Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com
CERTYFIKOWANE

Szkolenia z dyplomowanymi trenerami

Szkolenia Indywidualne

System indywidualnych szkoleń z zakresu mikropigmentacji artystycznej pod okiem Mistrzyni Świata w makijażu permanentnym brwi.

Szkolenia grupowe

Program szkolenia praktycznego i teoretycznego w obszarze makijażu permanentnego stworzony dla kilkuosobowych grup.

Agnieszka Seńska

Międzynarodowa Mistrzyni Świata w makijażu permanentnym brwi, nagrodzona tytułem w Londynie w 2018 roku, wcześniej Mistrzyni Polski i wielokrotnie uznany specjalista w branży. Dyplomowany trener i miłośnik swojej pracy.

WIĘCEJ

10+

WYRÓŻNIENIA

3500+

ZABIEGÓW

130+

CERTYFIKATÓW

7000+

KLIENTÓW

SZKOLENIA

Mikropigmentacja artystyczna

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenie z makijażu permanentnego we Wrocławiu, które prowadzi dyplomowana linergistka i Mistrzyni Świata w tej dziedzinie, Agnieszka Seńska. Proponujemy kompleksowy kurs mikropigmentacji artystycznej dla początkujących albo szkolenie specjalizacyjne z zakresu makijażu brwi, powieki, lub ust. Proponujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe z możliwością dofinansowania z KFS.

Szkolenie z makijażu permanentnego

Do skorzystania z naszego szkolenia zachęcamy osoby, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie mikropigmentacji bądź zdobyć nowe kwalifikacje do wykonywania zawodu linergisty.

Każdy proponowany przez nas kurs pozwala gruntownie zgłębić dane zagadnienie od strony teoretycznej i praktycznej. Podczas zajęć przekazujemy fachową wiedzę m.in. na temat prawidłowego przeprowadzania zabiegu u Klientek o różnych typach skóry, stosowania znieczulenia oraz zasad BHP. Ponieważ kładziemy duży nacisk na przygotowanie do praktycznego wykonywania zabiegów, w czasie szkolenia można przyjrzeć się pracy doświadczonej linergistki, a także samodzielnie przećwiczyć poszczególne techniki pigmentacji oraz usuwanie makijażu permanentnego.

W ramach oferty mamy do wyboru: specjalistyczny kurs makijażu permanentnego brwi metodą Ombre, ust oraz powieki (technikami Eyeliner oraz Butterfly). Dla osób początkujących polecamy kompleksowe szkolenie Basic pozwalające poznać wszystkie zagadnienia związane z wykonywaniem zabiegu pigmentacji skóry twarzy.

Kurs makijażu permanentnego – czy cena jest wysoka?

Jeśli interesuje Cię profesjonalny kurs makijażu permanentnego, cena oraz zakres tematyczny każdego z nich są zaprezentowane w broszurach dostępnych na niniejszej stronie. Wysokość opłat zależy od rodzaju szkolenia, czasu jego trwania, a także liczby uczestników. Przygotowaliśmy atrakcyjne warianty nauki, dzięki którym każdy znajdzie dla siebie korzystne rozwiązanie. Są to:

  • zajęcia grupowe przeznaczone dla maksymalnie 5 osób,
  • szkolenia 2-osobowe,
  • kursy indywidualne.

W cenie każdy uczestnik otrzymuje do dyspozycji stanowisko pracy z akcesoriami niezbędnymi do przeprowadzenia zabiegów makijażu permanentnego oraz skrypt z materiałami szkoleniowymi. Podczas zajęć zapewniamy lunch, kawę, herbatę oraz zimne napoje. Opłata obejmuje również wydanie Certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu.

Dofinansowanie szkolenia i płatności ratalne

Nasza Szkoła Makijażu Permanentnego jest wpisana do Rejestru Placówek Szkoleniowych w Dolnośląskim Urzędzie Pracy. Z tego względu możesz ubiegać się dofinansowanie kursu z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Naszych Klientów chcących skorzystać ze szkolenia wspieramy w wypełnieniu wniosku oraz skompletowaniu dokumentów niezbędnych do rozliczenia.

Oprócz tego istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z Funduszy Unijnych – szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Finansowanie Szkoleń.

Inwestycja w profesjonalny kurs makijażu permanentnego organizowany w naszej szkole we Wrocławiu to szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych oraz rozwój biznesu. Aby ułatwić naszym kursantom zrealizowanie tych celów, proponujemy również atrakcyjny system płatności ratalnych.

Szkolenia

Nasza Placówka jest wpisana do Rejestru Placówek Szkoleniowych w Dolnośląskim Urzędzie Pracy dzięki czemu możesz skorzystać z dofinansowania jakie oferuje KFS ( Krajowy Fundusz Szkoleniowy)

Wparcie

0 zł

za konsultację

wypełnienie wniosku

konsultacja

wsparcie w rozliczeniu

niezbędne dokumenty

Korzyści

0 zł

na rozwój biznesu

certyfikaty i wiedza

bezpłatny rozwój

lepsze kwalifikacje

wzbogacenie oferty