Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

SZKOLENIA GRUPOWE

Nasza placówka organizuje szkolenia grupowe w maksymalnie 5 osobowych grupach.

MIKROPIGMENTACJA  to prężnie i najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina w kosmetologii. Zawód Linergisty to elitarny kierunek, który niesie z sobą prestiż, uznanie oraz adekwentne wynagrodzenie jak również ogromną odpowiedzialność.

Aby wszystkie te aspekty były spełnione, bardzo ważne jest właściwe, kompleksowe przygotowanie do tego zawodu. Osoby początkujące w kosmetyce permanentnej często stoją przed poważnym dylematem dotyczącym właściwego wyboru szkolenia. Często w gąszczu ofert szkoleniowych są one wybierane pochopnie i nieadekwatnie do potrzeb czy określonej ścieżki rozwoju zawodowego.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości, kompleksowe szkolenia postanowiliśmy wprowadzić szkolenia tematyczne.

Głównym założeniem i przesłaniem naszej firmy jest szeroko pojęta edukacja i przygotowanie do zawodu LINERGISTY począwszy od teorii, po bardzo intensywne szkolenia praktyczne, mające na celu przyswojenie różnorodnych technik pigmentacji brwi, ust oraz oczu.

Naszym priorytetem jest, by każda osoba kończąc szkolenie posiadała wysokie umiejętności techniczne, pozwalające na wykonywanie zabiegów na jak najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi trendami i kanonami piękna.

1 dniowe szkolenie to wspaniały wybór dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem umiejętności z zakresu wykonywania makijażu permanentnego na wysokim poziomie, dla osób początkujących, które chcą nauczyć się nowego zawodu – Linergistki, jak również kursy doszkalające dla tych Pań, które chcą podwyższyć swoje dotychczasowe kwalifikacje z dziedziny makijażu permanentnego .Jeżeli masz poczucie piękna i zdolności manualne oraz czujesz, że możesz kreować kobiece piękno poprzez makijaż permanentny, to znaczy, że to szklenie jest właśnie dla Ciebie.

MIKROPIGMENTACJA to prężnie i najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina w kosmetologii. Zawód LINERGISTY to elitarny kierunek, który niesie z sobą prestiż, uznanie oraz intratne wynagrodzenie.

Aby wszystkie te aspekty były spełnione, bardzo ważne jest właściwe, kompleksowe przygotowanie do tego zawodu. Osoby chcące wykonywać ten zawód często stoją przed poważnym dylematem dotyczącym właściwego wyboru szkolenia. Często w gąszczu ofert szkoleniowych są one wybierane pochopnie i nieadekwatnie do potrzeb czy określonej ścieżki rozwoju zawodowego.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości, kompleksowe szkolenia powstało szkolenie z Makijażu Permanentnego Basic.

Szkolenia z makijażu permanentnego prowadzi linergistka Agnieszka Seńska. Absolwentka Międzynarodowej Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego w Warszawie oraz. Wielokrotnie nominowana i nagradzana w wielu konkursach, Mistrzyni Polski Warszawa 2018 w Makijażu Permanentnym Brwi oraz Miedzynarodowa Mistrzyni w Makijażu Permanentnym Brwi Londyn 2018.