Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Szkolenia Indywidualne:

To system indywidualnych szkoleń, gdzie tylko jeden Student pod okiem Mistrza Świata realizuje program praktyczny i teoretyczny z zakresu makijażu permanentnego. Kursy te cieszą się ogromnym powodzeniem wśród osób mających jasno sprecyzowane potrzeby i cele. Metoda daje spektakularne rezultaty dzięki najlepszemu współczynnikowi czasu poświęconego jednemu studentowi.

  • indywidualnie ustalony czas trwania
  • indywidualnie ustalany termin
  • zakres tematyczny do wyboru ustalany do potrzeb uczestnika kursu
  • na zajęciach modelki
  • materiały dydaktyczne
  • kosmetyki i sprzęt profesjonalny
  • opiekę i doradztwo Mistrza Świata
  • Certyfikat z podpisem Mistrza Świata

Pod naszą opieką, poznasz

zagadnienia teoretyczne i praktyczne, które będą

stanowić fundament Twojej pracy

MIKROPIGMENTACJA  to prężnie i najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina w kosmetologii. Zawód Linergisty to elitarny kierunek, który niesie z sobą prestiż, uznanie oraz adekwentne wynagrodzenie jak również ogromną odpowiedzialność.

Aby wszystkie te aspekty były spełnione, bardzo ważne jest właściwe, kompleksowe przygotowanie do tego zawodu. Osoby początkujące w kosmetyce permanentnej często stoją przed poważnym dylematem dotyczącym właściwego wyboru szkolenia. Często w gąszczu ofert szkoleniowych są one wybierane pochopnie i nieadekwatnie do potrzeb czy określonej ścieżki rozwoju zawodowego.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości, kompleksowe szkolenia postanowiliśmy wprowadzić szkolenia tematyczne.

Głównym założeniem i przesłaniem naszej firmy jest szeroko pojęta edukacja i przygotowanie do zawodu LINERGISTY począwszy od teorii, po bardzo intensywne szkolenia praktyczne, mające na celu przyswojenie różnorodnych technik pigmentacji brwi, ust oraz oczu.

Naszym priorytetem jest, by każda osoba kończąc szkolenie posiadała wysokie umiejętności techniczne, pozwalające na wykonywanie zabiegów na jak najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi trendami i kanonami piękna.

1 dniowe szkolenie to wspaniały wybór dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem umiejętności z zakresu wykonywania makijażu permanentnego na wysokim poziomie, dla osób początkujących, które chcą nauczyć się nowego zawodu – Linergistki, jak również kursy doszkalające dla tych Pań, które chcą podwyższyć swoje dotychczasowe kwalifikacje z dziedziny makijażu permanentnego .Jeżeli masz poczucie piękna i zdolności manualne oraz czujesz, że możesz kreować kobiece piękno poprzez makijaż permanentny, to znaczy, że to szklenie jest właśnie dla Ciebie.