Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Usuwanie cieni pod oczami Wrocław

Ciemna skóra pod oczami sprawia, że twarz wygląda na zmęczoną. Ta skaza na skórze staje się problemem, gdy pojawia się codziennie, nie tylko po nieprzespanej nocy. Jeśli chce się na stałe poprawić swój wygląd, to usunięcie cieni pod oczami powinno być pierwszym krokiem. Tylko profesjonalny zabieg przyniesie spodziewany efekt, dlatego o pomoc należy zwrócić się do gabinetu kosmetycznego. Doświadczenie, profesjonalizm i użycie nowoczesnego sprzętu sprawiają, że jeszcze tego samego dnia następuje znaczna poprawa – skóra pod oczami jest znacznie rozjaśniona.

Dla kogo usuwanie cieni pod oczami?

Cienie w tym miejscu pojawiają się z różnych powodów. Niekiedy jest to cecha dziedziczona genetycznie, innym razem przyczyną są zaburzenia pigmentacji związane z chorobą i przyjmowaniem określonych leków. Za najczęstszy czynnik uznaje się zagłębienie spowodowane przez brak wystarczającej ilości tkanki podskórnej. Innym powodem może być zbyt cienka skóra, przez którą prześwitują naczynia krwionośne. Na usuwanie cieni pod oczami powinny zdecydować się osoby, u których występuje znaczne zasinienie powieki dolnej, przez co oczy wyglądają na opuchnięte i zmęczone.

Jak przebiega zabieg usuwania cieni pod oczami?

Rodzaj zabiegu zależy od przyczyny występowania cieni pod oczami. Jeżeli jest nią zagłębienie lub zbyt mała ilość tkanki skórnej, wówczas poleca się wykorzystanie kwasu hialuronowego. Zabieg poprzedza dezynfekcja twarzey, a także aplikacja środka znieczulającego, który sprawia, że wkłucia są ledwo odczuwalne. Specjalista wykonujący zabieg nakłuwa zewnętrzne okolice brwi i okolice tzw. doliny łez. Najważniejszy krok to masaż, który pozwala w równomierny sposób rozprowadzić środek i wymodelować twarz. Na samym końcu schładza się twarz. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym przebiega podobnie, z tym że środkiem wypełniającym jest osocze wydzielone z krwi pobranej od klienta. Z kolei mezoterapia igłowa i mikroigłowa polegają na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu, dzięki czemu jest ona bardziej sprężysta. Do tego koloryt staje się znacznie bardziej wyrównany.

Metody usuwanie cieni pod oczami

W naszym salonie do wyboru są następujące metody usuwania cieni pod oczami:

  • kwas hialuronowy,
  • zastrzyk z osoczem bogatopłytkowym,
  • mezoterapia – igłowa, mikroigłowa lub bezigłowa.

Przeciwskazania do zabiegu likwidacji cieni pod oczami

Przeciwwskazania do powyższych zabiegów to:

  • przyjmowanie niektórych leków,
  • ciąża i okres karmienia,
  • nadwrażliwość na preparaty wypełniające,
  • przewlekłe schorzenia, choroby autoimmunologiczne lub zmiany skórne takie jak trądzik.

Rekomendacje

Opinie naszych klientów, są cenniejsze niż puchary, dlatego zanim umówisz się na zabieg polecamy sprawdzić, jak oceniają go klienci.

OPINIE

Aden Salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Kontakt

tel: 71 714 22 56

tel: 531 611 784

Zarezerwuj online

Zarezerwuj wizytę online

lub napisz do nas na maila