Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Usuwanie zmarszczek Wrocław

Czy zmarszczki, jako oznaka starzenia się, są nieuchronne? Wcale nie. Żeby odzyskać młodo wyglądającą skórę twarzy, wystarczy regularnie korzystać z naszych zabiegów kosmetycznych. Stosujemy preparaty, które rzeczywiście pobudzają skórę do produkcji większej ilości kolagenu, a jednocześnie dają efekt wypełnienia. Kurze łapki, bruzdy wokół nosa i ust, a także zmarszczki na czole znikają. Skóra staje się widocznie jędrniejsza.

Sposoby usuwania zmarszczek

Polecane przez nas metody to:

  • wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego, tzw. wampirzy lifting,
  • karboksyterapia,
  • fotoodmładzanie laserem,
  • lifting nićmi PDO.

Zabiegi są dostępne dla wszystkich, jednak najbardziej skorzystają na nich osoby po trzydziestce, które posiadają bogatą mimikę twarzy lub skórę ze skłonnością do pojawiania się nieestetycznych nierówności.

Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego przywraca napięcie skóry. Profesjonalne wykonanie zabiegu sprawia, że jest on bezpieczny i bardziej skuteczny. Do uzyskania osocza pobiera się krew od osoby korzystającej z zabiegu. Próbka jest poddana wirowaniu, co pozwala oddzielić osocze, a następnie podać je za pomocą strzykawki. Wcześniej na twarzy rozprowadza się krem znieczulający. Do wygładzania zmarszczek stosuje się również metodę nazywaną karboksyterapią. To podskórne podawanie dwutlenku węgla, co poprawia napięcie skóry i przywraca jej gładkość.

Wypełnianie zmarszczek Wrocław

Odmładzanie za pomocą lasera pobudza głębokie tkanki skóry do produkcji kolagenu i odbudowy dotychczasowych struktur. Pozytywne efekty fotoodmładzania to także zmniejszenie porów i przebarwień. Natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek przynosi również lifting nićmi PDO. Są to specjalne nici, aplikowane przy użyciu niezwykle cienkich, prawie niewidocznych igieł, które również mają pobudzać cerę do bardziej intensywnej produkcji kolagenu. Nici są stosowane na właściwych liniach napinania się skóry, dzięki czemu wygładzanie zmarszczek jest tak spektakularne jak w przypadku metody chirurgicznej.

Przeciwwskazania do usuwania zmarszczek

Istnieją pewne przeciwwskazania do powyższych zabiegów:

  • przyjmowanie niektórych leków, w tym przede wszystkim tych działających przeciwzakrzepowo,
  • przewlekłe choroby, takie jak nowotwór, padaczka, cukrzyca czy niewydolność serca,
  • palenie papierosów i nadużywanie alkoholu,
  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • nadwrażliwość na preparaty stosowane w zabiegu.

Rekomendacje

Opinie naszych klientów, są cenniejsze niż puchary, dlatego zanim umówisz się na zabieg polecamy sprawdzić, jak oceniają go klienci.

OPINIE

Aden Salon

ul. Krasińskego 15A/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Kontakt

tel: 71 714 22 56

tel: 531 611 784

Zarezerwuj online

Zarezerwuj wizytę online

lub napisz do nas na maila