Usuwanie naczynek, makijaż permanentny, salon kosmetyczny Wrocław | Adensalon.com

Wypełnianie kwasem hialuronowym Wrocław

W dzisiejszych czasach kwas hialuronowy jest bardzo powszechnie wykorzystywany do wykonywania różnorodnych zabiegów medycyny estetyczne. Zawarty w składzie wielu preparatów ma swoje zastosowanie przede wszystkim w usuwaniu zmarszczek, jak również przy zabiegach związanych z powiększaniem ust. Kwas hialuronowy, poprzez swoje właściwości stymulacji produkcji włókien kolagenowych, wspomaga skórę w jej odbudowie, przywracając młody i naprawdę zdrowy wygląd.

Zapraszamy więc już teraz do odwiedzenia naszego salonu kosmetyki profesjonalnej we Wrocławiu. W rozbudowanym pakiecie naszych usług mamy wiele zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Pracujemy na preparatach:

Juvederm z lidokainą

Skutecznie uwydatnia usta i dodatkowo je znieczula, dzięki czemu zabieg nie powoduje żadnego dyskomfortu dla pacjenta. Juvederm produkowany przez firmę Allergan idealnie nadaje się do poprawiania wyglądu ust oraz wszystkich przyległych okolic. Jego istotną zaletą jest wykorzystanie najbardziej innowacyjnych technologii. W jego składzie znajdują się wypełniacze nowej generacji Vycross. Technologia VYCROSS™, która została opatentowana, stanowi nowoczesną kombinację kwasu hialuronowego w formie nisko i wysoko cząsteczkowej. W efekcie mamy tutaj do czynienia z dużo lepszym poziomem usieciowania i jednocześnie niższym stężeniem HA.

JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine stanowi dzisiaj najnowszą odsłonę tego typu produktów, w których składzie znajduje się kwas hialuronowy. Poprzez odpowiedni skład, bardzo skutecznie odświeża on wygląd skóry, spłycając dodatkowo nawet bardzo głębokie zmarszczki. Co bardzo istotne, produkt ten efektownie przywraca twarzy naturalny kontur, w szczególności w jej dolnej części. Efekty zastosowania tej formuły mogą się utrzymać nawet przez 15 miesięcy.

Zawartość kwasu hialuronowego i lidokainy w produkcie:

 • 17,5 mg/ml
 • 0,3% lidocaine

Zastosowanie: usuwanie każdego rodzaju zmarszczek, powiększanie ust oraz przywrócenie twarzy jej naturalnej objętości.

Stylage z lidokainą

Produkt został przygotowany przez doświadczone i cenione na rynku kosmetycznym laboratorium Vivacy. Jego najważniejszą zaletą jest niezwykła wręcz elastyczność. Technologia IPN Like połączyła w jedną całość lidokainę, usieciowany kwas hialuronowy oraz mannitol (występujący na przykład w warzywach, owocach i algach), który jest w pełny naturalnym antyoksydantem. W efekcie StylAge M Lidocaine gwarantuje wyjątkowo naturalne efekty wykonywanych zabiegów korekty przy jednoczesnym zmniejszeniu do absolutnego minimum drobnego bólu i dyskomfortu dla samego pacjenta.

W tym przypadku kwas hialuronowy (stężenie 20 mg/g) stosowany do korekcji, znajduje się w postaci żelu. Produkt skutecznie usuwa wszelkie zmarszczki i bardzo wyraźnie wygładza całą skórę. Z jego pomocą można również korygować kształt ust i poprawiać ich objętość oraz dokonywać liftingu okolic jarzmowych i skroniowych. Często stosuje się go także przy poprawianiu wyglądu skóry na dłoniach i do korekcji doliny łez.

Bardzo ważny jest tutaj również mannitol. Dzięki niemu mamy zmniejszone prawdopodobieństwo wystąpienia pozabiegowych siniaków i różnych obrzęków. Skóra jest również mniej podatna na działanie wolnych rodników. Dodatkową zaletą, wynikającą z obecności mannitolu, jest ochrona samego HA przed tzw. starzeniem oksydacyjnym.

StylAge M Lido cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale także doskonałym zaufaniem w wielu krajach naszego świata. Efekty zabiegów z jego wykorzystaniem są wręcz imponujące, bardzo naturalne, a samo stosowanie bezpieczne.

 • Stężenie HA: 20 mg/g
 • Sieciowanie: IPN Like Technology
 • Czas utrzymywania się w tkankach: 12 miesięcy

Czym dokładnie jest kwas hialuronowy?

Wbrew pozorom substancja ta nie jest zupełnie obca człowiekowi. Znajduje się ona w ciele każdego z nas, a więc jest bardzo bezpieczna dla zdrowia. Odmłodzenie i przywrócenie skórze młodego wyglądu jest efektem istotnej cechy składnika HA. Wiąże on i w efekcie skutecznie zatrzymuje w skórze cząsteczki wody. Tym samym skóra jest doskonale nawilżona, odzyskuje swoją naturalną sprężystość oraz gładkość. Do istotnych cech należy zaliczyć również unieszkodliwianie wolnych rodników oraz działanie silnie przeciwzapalne.

Stopniowe starzenie się skóry to w dużej mierze efekt zmniejszania się stężenia HA w naszej skórze. Coraz mniejsza jego ilość prowadzi do utraty nawilżenia skóry, a w konsekwencji do pogorszenia jej sprężystości. Pojawiają się pierwsze zmarszczki i bruzdy, które z biegiem czasu zaczynają się pogłębiać. Według różnych badań już w wieku około 40 lat zawartość tej substancji obniża się nawet o połowę. Proces ten może być szybszy, zależnie od stylu życia, sposobu odżywiania i naturalnych uwarunkowań genetycznych.

Kto może zdecydować się na zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Tak naprawdę na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w naszym salonie kosmetycznym z Wrocławia może zdecydować się każdy. To obecnie najskuteczniejszy i jednocześnie wyjątkowo bezpieczny sposób nie tylko na zatrzymanie procesów starzenia, ale także w dużej mierze na ich cofnięcie.

Zabieg wykonuje się w przypadku takich problemów, jak:

 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • pojawianie się lwiej zmarszczki, ubytków i blizn,
 • niezadowalający kontur twarzy lub wygląd łuku brwiowego,
 • wyraźne i nieestetyczne cienie pod oczami,
 • zapadnięta okolica skroniowa,
 • zmarszczki dookoła oczu,
 • eliminacja zmarszczek wokół oczu,
 • występowanie tzw. linii marionetki.

Jak przebiega wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Przed rozpoczęciem zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym w naszym salonie we Wrocławiu przeprowadzamy kompleksowy wywiad medyczny, eliminując ewentualne przeciwskazania do jego wykonania.

Zmarszczki usuwamy poprzez wstrzykiwanie składnika pod skórę. Konkretny preparat jest zawsze dobierany do potrzeb i do rodzaju wykonywanego zabiegu, również pod kątem jego gęstości. Produkty z kwasem hialuronowym mogą być stosowane zarówno w przypadku liftingu twarzy, jak i skóry na innych partiach ciała. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, zawsze stosujemy najlepsze na rynku produkty. Są one w pełni syntetyczne, a więc bez składników pochodzenia zwierzęcego. Ponieważ stosujemy nowoczesne technologie, wypełnianie praktycznie w ogóle nie powoduje bólu i żadnego dyskomfortu. Nie stwarza ono również ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Miejsca ze zmarszczkami, na których zastosujemy wypełnianie, znieczulamy specjalnym kremem.

Nasz wrocławski salon kosmetyczny jest dodatkowo wyposażony w specjalistyczne, bardzo cieniutkie igły do wstrzykiwania preparatu. Dzięki temu na skórze nie pozostają brzydkie ślady. Efekty zabiegów na zmarszczki są naprawdę zaskakujące przede wszystkim dzięki stosowaniu produktów w formie żelu, bezpiecznych, naturalnych i doskonale przyswajalnych przez skórę.

Jak długo utrzymują się efekty po wypełnianiu zmarszczek?

Ponieważ stosujemy najlepsze metody, nasi Klienci mogą cieszyć się spektakularnymi efektami zabiegu bezpośrednio po jego zakończeniu. Zniwelowanie niedoskonałości i ogólne wygładzenie powierzchni skóry utrzymuje się od 6 miesięcy do nawet jednego roku. Ogromny wpływ na ten czas ma stężenie oraz stopień oczyszczenia samego preparatu. Gęstsze gwarantują dużo dłuższy okres utrzymywania się zadowalających efektów.

Gęstość oczywiście zawsze dobieramy do rodzaju zabiegu. W przypadku liftingu miejscowego stosuje się preparaty o większej gęstości, a przy liftingu bardziej całościowym rzadsze.

Trzeba przy tym pamiętać, że przez kilka dni po zabiegu wypełniania mogą pojawiać się pewne dodatkowe objawy w postaci obrzęku, lekkiego zaczerwienienia, swędzenia oraz bardzo drobnego bólu. Jest to zjawisko normalne i w większości przypadków bardzo szybko ustępuje samoistnie, bez stosowania żadnych leków czy produktów kosmetycznych.

Wypełnianie bruzd nosowo – wargowych

Ponieważ jesteśmy prawdziwymi specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej, w naszym wrocławskim salonie kosmetycznym stosujemy wypełnianie kwasem hialuronowym nie tylko w celu usunięcia zmarszczek. Wypełniamy również bruzdy nosowo-wargowe. Do tego celu używany jest nowoczesny preparat HAFILLER® DERM DEEP, cieszący się dużą popularnością na rynku. Jego naturalna forma gwarantuje bezpieczeństwo, ograniczając przeciwwskazania do stosowania do absolutnego minimum.

Produkt może być stosowany między innymi w przypadku:

 • występowania bruzd nosowo-wargowych, czyli bardzo głębokich zmarszczek,
 • potrzeby wykonania kompleksowej korekty konturu twarzy.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Osobom marzącym o naturalnym i efektownym powiększeniu ust, możemy zaproponować w naszym wrocławskim salonie nowoczesny produkt Juvederm firmy Allergan. Nie tylko skutecznie wypełnia on wargi, ale jest on również bezpieczny w stosowaniu i nie powoduje poważnych skutków ubocznych zabiegu. Z jego wykorzystaniem można nie tylko poprawiać same usta, ale także ich okolicę, w tym rynienkę podnosową, zmarszczki palacza, linie marionetki oraz kąciki. W składzie znajdziemy wypełnienie najnowszej generacji Vycross. Mamy tutaj do czynienia z mieszaniną kwasu hialuronowego nisko i wysoko cząsteczkowego. Cechuje się on między innymi obniżonym stężeniem oraz dużo lepszym usieciowaniem.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – przeciwwskazania

Choć stosujemy najnowocześniejsze technologie i metody na zmarszczki w naszym wrocławskim salonie kosmetycznym, wypełniania niedoskonałości skóry HA, istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają jego przeprowadzenie. Zalicza się do nich:

 • choroby mające podłoże autoimmunologiczne lub nowotworowe,
 • blizny przerostowe lub zakażenia na skórze, która ma być poddana wypełnieniu,
 • uczulenie na kwas hialuronowy,
 • nieunormowana cukrzyca,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • karmienie dziecka piersią lub ciąża.
 
Powiększanie ust kwasem hialuronowym Wrocław

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784