Wypełnianie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to naturalny i podstawowy składnik skóry, który odpowiada za wiązanie między jej warstwami cząsteczek wody. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, jędrna i sprężysta. Niestety z wiekiem ilość cząsteczek kwasu spada, przez co skóra człowieka staje się wiotka, traci swoją jędrność i gładkość, a na jej powierzchni pojawiają się wgłębienia – czyli dobrze nam znane i niepożądane zmarszczki.

Zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu

Dlatego coraz częściej, by przedłużyć młodość naszej cerze, stosuje się  wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. We Wrocławiu, w naszym Salonie Kosmetyki Profesjonalnej, stosujemy syntetyczne preparaty niezwierzęce, nie wywołujące objawów alergii. Nie ma więc potrzeby przeprowadzania próby uczuleniowej przed zabiegiem. Dostarczenie kwasu hialuronowego do skóry właściwej nadaje jej objętości, pobudza ją do rewitalizacji, poprawia kontur twarzy, a w rezultacie wypełnia zmarszczki. We Wrocławiu przeprowadzamy bezbolesne zabiegi polegające na wstrzyknięciu cząsteczek kwasu. Znieczulenie podajemy w formie maści. Sam zabieg jest bardzo krótki, a natychmiast po nim widać pierwsze efekty jakie daje wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. We Wrocławiu zabiegi przeprowadza wykwalifikowany zespół lekarzy medycyny estetycznej. W ciągu kliku dni twarz pacjent nabiera zdrowego i promiennego wyglądu, a efekty podania kwasu utrzymują się przez około 12 miesięcy w zależności od wieku czy rodzaju skóry. Należy pamiętać, że kwas ulega stopniowemu wchłanianiu i po pewnym czasie zabieg należy powtórzyć, aby przedłużyć okres początkowego efektu przeprowadzonego wypełnienia zmarszczek we Wrocławiu.

Zapraszamy do Wrocławia na wypełnianie zmarszczek nosowo-wargowych
oraz powiększanie ust

W ramach  wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu, oferujemy również zabiegi wypełniania bruzd nosowo-wargowych oraz powiększanie ust. Bruzdy nosowo-wargowe to struktury anatomiczne zauważalne na twarzy zwłaszcza przy uśmiechu lub mimice. Z wiekiem stają się bardziej widoczne i pogłębiają się. Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu pod pod linią załamania fałdu skórnego. Korekcję ust można wykonywać nawet u osób młodych. Przeprowadza się ją w celu zniesienia asymetrii, podkreślenia konturu, lub samego powiększenia. U osób starszych wypełnianie zmarszczek we Wrocławiu pozwala na odbudowę czerwieni wargowej czy podniesienie kącików.

WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH

Zabieg wypełnienia bruzd nosowo wargowych wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym za pomocą specjalistycznego preparatu HAFILLER® DERM DEEP. Jest on naturalny i w pełni bezpieczny, dlatego z powodzeniem można stosować go w kosmetyce bez szerszych przeciwwskazań. Widocznie poprawia wygląd skóry, wpływa na jej nawilżenie, dodaje witalności i pozwala na pozbycie się niechcianych zmarszczek. Stosuje się go szczególnie w celu:

  • usunięcia głębokich zmarszczek (takich jak bruzdy nosowo-wargowe);

  • kształtowania konturu twarzy (poprzez korektę policzków, podbródka i ust).

POWIĘKSZANIE UST

W celu przeprowadzenia zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym we Wrocławiu w naszym salonie, również stosuje się bezpieczny preparat. To biodegradowalny żel HAFILLER® DERM, nie pochodzenia zwierzęcego. Charakteryzują go duże cząstki kwasu hialuronowego, który to odpowiada za efekt wypełnienia. To produkt umożliwiający cieszenie się efektem wypełnienia warg na dłużej oraz naturalne podkreślenie linii ust. Żel ten stosuje się także do wypełniania głębokich zmarszczek, kształtowania konturów twarzy oraz niwelowania asymetrii ust.

Zabieg powiększania ust można przeprowadzić kilkoma sposobami, jednak kwas hialuronowy jest wyjątkowo bezpieczną i małoinwazyjną metodą dającą naturalny efekt zmysłowych, jędrnych ust. Nic więc dziwnego, że jest to równocześnie jeden z najczęściej stosowanych sposobów we współczesnej kosmetologii. Efekt widać od razu, a w razie zaistnienia takiej potrzeby można go cofnąć (usuwając żel). Jedyną jego wadą wydaje się konieczność powtarzania zabiegu. Jeśli więc interesuje Cię powiększanie ust kwasem hialuronowym Wrocław proponuje przeprowadzenie bezpiecznego zabiegu w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej ADEN.

Hafiller derm deep do powiększania ust
Powiększanie ust kwasem hialuronowym Wrocław

Nasz salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784