Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Zabiegi na twarz Wrocław

Naturalny, bardzo młody wygląd jest niestety ulotny, ale dzisiaj mamy dostęp do nowoczesnych technologii, dzięki którym możemy nie tylko zatrzymać procesy starzenia, ale także w znacznym stopniu je cofnąć. W naszym wrocławskim salonie piękności zadbamy o przywrócenie tego wspaniałego wyglądu. Oferujemy wiele zabiegów odmładzających, zawsze wykonywanych przez najlepszych specjalistów i w doskonałych warunkach.

Usuwanie cieni pod oczami

Pozornie drobny, ale w rzeczywistości bardzo irytujący problem cieni pod oczami może uprzykrzać życie każdej kobiecie. Nasze usługi kosmetyczne umożliwiają jednak skuteczne, szybkie i naprawdę bezpieczne usunięcie tej niedoskonałości. Stosujemy do tego celu między innymi kwas hialuronowy lub osocze bogatopłytkowe. Oferujemy również profesjonalną mezoterapię.

Lifting twarzy

Zmęczona życiem, pomarszczona i wysuszona skóra? Nigdy więcej! W naszym wrocławskim salonie kosmetycznym zajmiemy się tym problemem, odsuwając tym samym wizję poddania się operacji plastycznej. Stosujemy najlepsze technologie, bezpieczne i skuteczne, w tym lifting nićmi PDO. Nowoczesna technologia cieszy się dzisiaj ogromną popularnością, wykazując się doskonałą wręcz skutecznością działania.

Usuwanie zmarszczek na twarzy

Warto odwiedzić nasz salon kosmetyczny we Wrocławiu, aby pozbyć się nieestetycznych zmarszczek. Skutecznie usuniemy zarówno płytkie, jak i głębokie niedoskonałości na skórze.

Powiększanie ust

Ponętne i duże usta o wyraźnie podkreślonym zarysie. Nasze usługi kosmetyczne to nie tylko bezpieczne powiększanie ust, ale także możliwość wykonania profesjonalnego makijażu permanentnego.

Zabiegi laserem na twarz

Usuwanie owłosienia, spłycanie zmarszczek, korygowanie blizn, popękanych naczynek czy walka z cerą trądzikową. Laser to jedno z najpopularniejszych dzisiaj narzędzi stosowanych przy zabiegach kosmetycznych tego typu. W naszym salonie dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami tego typu, nie tylko skutecznymi w działaniu, ale także bezpiecznymi.

Zabiegi manualne i chemiczne oczyszczania twarzy

Nasza oferta jest w tym przypadku kompleksowa. Odpowiednio zmiękczymy skórę, usuwamy z niej wszelkie niedoskonałości metodami manualnymi i chemicznymi, a na koniec doprowadzamy do zamknięcia porów. Nowoczesne, sprawdzone na rynku produkty kosmetyczne, które stosujemy w naszym salonie we Wrocławiu, to gwarancja bezpieczeństwa i niesamowitych efektów.

Peelingi na twarz

Pozbycie się zmęczonego naskórka ze skóry to jeden z podstawowych zabiegów medycyny estetycznej, który wykonujemy w naszym wrocławskim salonie. Oferujemy nie tylko peeling kawitacyjny, ale także oczyszczanie manualne, mechaniczne czy chemiczne. Do wielu zabiegów wykorzystujemy również laser.

Inne zabiegi wykonywane na twarz

Nasza oferta jest jednak kompleksowa i dlatego przygotowaliśmy bardzo bogaty pakiet różnych usług odmładzających. Zapraszamy do kontaktu lub do osobistego odwiedzenia salonu, ale poznać wszystkie nasze możliwości.

Rekomendacje

Opinie naszych klientów, są cenniejsze niż puchary, dlatego zanim umówisz się na zabieg polecamy sprawdzić, jak oceniają go klienci.

OPINIE

Aden Salon

ul. Zygmunta Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Kontakt

tel: 71 714 22 56

tel: 531 611 784

Zarezerwuj online

Zarezerwuj wizytę online

lub napisz do nas na maila