Salon Kosmetyczny Wrocław, Salon piękności we Wrocławiu, zabiegi kosmetyczne, makijaż permanentny, zabiegi laserem

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Kształt brwi odgrywa kluczową rolę w wyglądzie, nadając charakteru i podkreślając walory urody, zatem warto zadbać o odpowiednią oprawę tej części twarzy. Nasza oferta została starannie zaplanowana pod kątem potrzeb osób chcących wykonać makijaż permanentny brwi we Wrocławiu. Salon kosmetyki profesjonalnej ADEN oferuje możliwość wykonania makijażu permanentnego tej części twarzy z zastosowaniem nowoczesnych i w pełni bezpiecznych preparatów oraz technik działania. Wykonanie makijażu permanentnego brwi we Wrocławiu to sposób na piękne i zadbane brwi na długi czas. W zależności od czynników wewnętrznych i zewnętrznych efekt może utrzymywać się od pół roku do trzech lat, pozwalając Ci cieszyć się pięknym wyglądem i  zaoszczędzić mnóstwo czasu na wykonywaniu pracochłonnego makijażu.

​Brwi permanentne 

Makijaż permanentny to bezpieczny i efektywny sposób na uzyskanie pięknych brwi. Zabieg ten sprawdza się w przypadku osób, które niezbyt hojnie zostały obdarzone przez naturę lub utraciły brwi w wyniku choroby bądź innych okoliczności. Pozwala korygować kolor, kształt i wielkość łuku brwiowego, jak również całkowicie rekonstruować utracone włoski. Salon ADEN proponuje makijaż permanentny brwi we Wrocławiu wykonywany według dwóch wysokiej klasy metod działania:

  • metody tradycyjnej (inaczej zwanej metodą cienia) – wykonywanej urządzeniem ze sterylnymi igłami jednorazowego użytku

  • metody piórkowej (określanej także metodą kreskową) – przeprowadzanej ręcznie przy użyciu sterylnych piórek jednorazowego użytku

Brwi metodą piórkową

Brwi odgrywają ważną rolę w mimice. Stanowią również najbardziej widoczną oprawę oczu. Wszystkie osoby, które chcą uzyskać bardziej wyrazisty wyraz twarzy, zapraszamy na makijaż brwi metodą włoskową wykonywany w naszym salonie we Wrocławiu. Gwarantujemy trwały efekt zgodnie z życzeniem klientki. Dzięki metodzie piórkowej brwi wyglądają naturalnie. Łuk brwiowy jest dobierany tak, aby jak najlepiej pasował do twarzy i podkreślał jej rysy. Kosmetyczka dokonuje pigmentacji skóry, rysując na niej linie do złudzenia przypominające naturalne włosy. Ten makijaż służy zarówno do rekonstrukcji całkowitej lub częściowej, jak i do zagęszczania brwi.

Brwi metodą tradycyjną

W tym wypadku makijaż permanentny brwi polega na zastosowaniu pigmentu na całym łuku brwiowym. Brew posiada jednolity kolor. Efektem jest mocno zarysowany łuk. Ten zabieg poleca się paniom, które marzą o wyrazistych brwiach lub chcą całkowicie zmienić ich kształt. Brwi permanentne wykonywane metodą tradycyjną są bardzo starannie dobierane do kształtu twarzy.

Brwi OMBRE

Ten rodzaj makijażu pozwala uzyskać najbardziej delikatny efekt ze wszystkich zabiegów. Brwi ombre są wycieniowane w ten sposób, że zagęszczenie łuku brwiowego jest stopniowe – najrzadziej u nasady i najgęściej na końcach. Do ich stworzenia stosuje się pigment w naturalnym odcieniu, dzięki czemu brwi wyglądają subtelnie. Takie permanentne brwi poleca się paniom o jasnym typie urody, które chcą uzyskać bardziej zdecydowany wygląd twarzy.

Makijaż

Makijaż permanentny brwi – koniec z codziennością

Niedogodności związane z wykonywaniem codziennego makijażu oczu lub niezadowolenie z wyglądu tej części twarzy? Zdecyduj się na profesjonalny makijaż permanentny brwi we Wrocławiu i na długi czas pozbądź się tego problemu. Poprzez wykonanie makijażu permanentnego możesz zadbać o precyzyjnie nakreśloną linię brwi, kolor idealnie dopasowany do karnacji i ich kształt wspaniale podkreślający urodę oczu i twarzy. Wykonanie makijażu permanentnego brwi we Wrocławiu pod nadzorem wykwalifikowanego zespołu to sposób na pozyskanie doskonałego makijażu bazowego, który sam w sobie stanowi naturalny szlif urody, a przy tym może stać się podstawą perfekcyjnego makijażu kolorowego.

Brwi permanentne Wrocław- od czego zależy cena?

Cena za wykonanie brwi zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest cel przeprowadzenia zabiegu i zakres prac – całkowite lub częściowe odnowienie brwi, a może tylko ich delikatne zagęszczenie? Drugi czynnik to wybrana metoda makijażu permanentnego brwi. Cenę w naszym salonie we Wrocławiu można poznać po konsultacji z kosmetyczką, która doradzi wybór najlepszej metody. Osoby, dla których ważnym wyznacznikiem jest cena, powinny na bieżąco śledzić oferty promocyjne w naszym salonie.

Nasz salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784