Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Kształt włosków nad oczami odgrywa kluczową rolę w wyglądzie, nadając charakteru i podkreślając walory urody, zatem warto zadbać o odpowiednią oprawę tej części twarzy. Nasza oferta została starannie zaplanowana pod kątem potrzeb osób chcących wykonać makijaż permanentny brwi we Wrocławiu. Salon kosmetyki profesjonalnej ADEN oferuje możliwość wykonania makijażu permanentnego tej części twarzy z zastosowaniem nowoczesnych i w pełni bezpiecznych preparatów oraz technik działania, a do tego w przystępnej cenie. Wykonanie makijażu ombre, włoskowego czy piórkowego w naszym salonie to sposób na piękne i zadbane brwi na długi czas. W zależności od czynników wewnętrznych i zewnętrznych efekt może utrzymywać się od pół roku do trzech lat, pozwalając Ci cieszyć się pięknym wyglądem i  zaoszczędzić mnóstwo czasu na wykonywaniu pracochłonnego malowania.

​Metoda permanentna

Jest to w pełni bezpieczny i efektywny sposób na uzyskanie pięknych łuków nad oczami. Zabieg ten sprawdza się w przypadku osób, które niezbyt hojnie zostały obdarzone przez naturę lub utraciły włoski w wyniku choroby bądź innych okoliczności. Pozwala korygować kolor, kształt i wielkość łuku brwiowego, jak również całkowicie rekonstruować utracone włoski. Salon ADEN proponuje makijaż permanentny we Wrocławiu wykonywany według dwóch wysokiej klasy opcji działania:

  • metoda tradycyjna (inaczej zwana metodą włoskową) – wykonywana urządzeniem ze sterylnymi igłami jednorazowego użytku
  • metoda piórkowa (określana także metodą kreskową) – przeprowadzana ręcznie przy użyciu sterylnych piórek jednorazowego użytku

Brwi metodą piórkową

Łuki nad oczami odgrywają ważną rolę w mimice. Stanowią również najbardziej widoczną oprawę oczu. Wszystkie osoby, które chcą uzyskać bardziej wyrazisty wyraz twarzy, zapraszamy na lifting metodą piórkową wykonywany w naszym salonie we Wrocławiu. Gwarantujemy trwały efekt zgodnie z życzeniem klientki. Metoda piórkowa sprawia, że łuki nad oczami wyglądają naturalnie. Łuk brwiowy jest dobierany tak, aby jak najlepiej pasował do twarzy i podkreślał jej rysy. Kosmetyczka dokonuje pigmentacji skóry, rysując na niej linie do złudzenia przypominające naturalne włosy. Ten sposób służy zarówno do rekonstrukcji całkowitej lub częściowej, jak i do zagęszczania.

Brwi metodą tradycyjną / włoskową

W tym wypadku zabieg kosmetyczny polega na zastosowaniu pigmentu na całym łuku brwiowym. Brew posiada jednolity kolor. Efektem jest mocno zarysowany łuk. Opcję włoskową poleca się paniom, które marzą o wyrazistych brwiach lub chcą całkowicie zmienić ich kształt. Malowanie permanentne, wykonywane metodą włoskową jest bardzo staranne dobierane do kształtu twarzy.

Brwi OMBRE

Ten rodzaj makijażu pozwala uzyskać najbardziej delikatny efekt ze wszystkich zabiegów. Brwi ombre są wycieniowane w ten sposób, że zagęszczenie łuku brwiowego jest stopniowe – najrzadziej u nasady i najgęściej na końcach. Do ich stworzenia stosuje się pigment w naturalnym odcieniu, dzięki czemu włoski wyglądają subtelnie. Takie permanentne ombre poleca się paniom o jasnym typie urody, które chcą uzyskać bardziej zdecydowany wygląd twarzy.

Makijaż permanentny brwi – koniec z codziennością

Niedogodności związane z wykonywaniem codziennego makijażu oczu lub niezadowolenie z wyglądu tej części twarzy? Zdecyduj się na profesjonalny makijaż permanentny we Wrocławiu i na długi czas pozbądź się tego problemu. Poprzez wykonanie zabiegu kosmetycznego w naszym salonie możesz zadbać o precyzyjnie nakreśloną linię włosków nad oczami, kolor idealnie dopasowany do karnacji i ich kształt wspaniale podkreślający urodę oczu i twarzy. Wykonywany w naszym salonie kosmetycznym zabieg pod nadzorem wykwalifikowanego zespołu to sposób na pozyskanie doskonałej bazy, która sama w sobie stanowi naturalny szlif urody, a przy tym może stać się podstawą perfekcyjnego makijażu kolorowego.

Brwi permanentne Wrocław – od czego zależy cena?

Cena za wykonanie usługi zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest cel przeprowadzenia zabiegu i zakres prac – całkowite lub częściowe odnowienie włosków, a może tylko ich delikatne zagęszczenie? Drugi czynnik to wybrana metoda, w jakiej zostaną wykonane brwi permanentne, a więc ombre, włoskowa lub piórkowa. Cenę w naszym salonie można poznać po konsultacji z kosmetyczką, która doradzi wybór najlepszej opcji. Osoby, dla których ważnym wyznacznikiem jest cena, powinny na bieżąco śledzić oferty promocyjne w naszym salonie.

Nasz salon

ul. Krasińskiego 15a/1

50-401 Wrocław (Krzyki)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784