Makijaż permanentny brwi

Kształt brwi odgrywa kluczową rolę w wyglądzie, nadając charakteru i podkreślając walory urody, zatem warto zadbać o odpowiednią oprawę tej części twarzy. Nasza oferta została starannie zaplanowana pod kątem potrzeb osób chcących wykonać makijaż permanentny brwi we Wrocławiu. Salon kosmetyki profesjonalnej ADEN oferuje możliwość wykonania makijażu permanentnego tej części twarzy z zastosowaniem nowoczesnych i w pełni bezpiecznych preparatów oraz technik działania. Wykonanie makijażu permanentnego brwi we Wrocławiu to sposób na piękne i zadbane brwi na długi czas. W zależności od czynników wewnętrznych i zewnętrznych efekt może utrzymywać się od pół roku do trzech lat, pozwalając Ci cieszyć się pięknym wyglądem i  zaoszczędzić mnóstwo czasu na wykonywaniu pracochłonnego makijażu.

​Brwi permanentne 

Makijaż permanentny to bezpieczny i efektywny sposób na uzyskanie pięknych brwi. Zabieg ten sprawdza się w przypadku osób, które niezbyt hojnie zostały obdarzone przez naturę lub utraciły brwi w wyniku choroby bądź innych okoliczności. Pozwala korygować kolor, kształt i wielkość łuku brwiowego, jak również całkowicie rekonstruować utracone włoski. Salon ADEN proponuje makijaż permanentny brwi we Wrocławiu wykonywany według dwóch wysokiej klasy metod działania:

  • metody tradycyjnej (inaczej zwanej metodą cienia) – wykonywanej urządzeniem ze sterylnymi igłami jednorazowego użytku

  • metody piórkowej (określanej także metodą kreskową) – przeprowadzanej ręcznie przy użyciu sterylnych piórek jednorazowego użytku

Niedogodności związane z wykonywaniem codziennego makijażu oczu lub niezadowolenie z wyglądu tej części twarzy? Zdecyduj się na profesjonalny makijaż permanentny brwi we Wrocławiu i na długi czas pozbądź się tego problemu. Poprzez wykonanie makijażu permanentnego możesz zadbać o precyzyjnie nakreśloną linię brwi, kolor idealnie dopasowany do karnacji i ich kształt wspaniale podkreślający urodę oczu i twarzy. Wykonanie makijażu permanentnego brwi we Wrocławiu pod nadzorem wykwalifikowanego zespołu to sposób na pozyskanie doskonałego makijażu bazowego, który sam w sobie stanowi naturalny szlif urody, a przy tym może stać się podstawą perfekcyjnego makijażu kolorowego.

Nasz salon

ul. Piotra Skargi 22/5

50-082 Wrocław (Stare Miasto)

Napisz do nas

adenrezerwacje@gmail.com

Zadzwoń do nas

Tel: 71 714 22 56

Tel: 531 611 784