Usuwanie naczynek, makijaż permanentny, salon kosmetyczny Wrocław | Adensalon.com

Zespół

Za priorytet uznaliśmy stworzenie w pełni profesjonalnego, doświadczonego i zdolnego do wspólnego działania zespołu. Personel naszej firmy to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie: Właściciel Agnieszka Seńska kosmetolog – Linergistka – Trener makijażu permanentnego. Wielokrotnie nagradzana zdobywczyni tytułu Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w Makijażu Permanentnym,  3 kosmetologów, 1 ratownik medyczny, 2 dyplomowanych specjalistów od pigmentacji skóry głowy oraz kamuflaży blizn.  Celem naszych działań jest satysfakcja Klientów z efektów zabiegów kosmetycznych i terapii, co osiągamy dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i pasji. Wszyscy pracownicy naszej firmy posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje.

 

Agnieszka Seńska

Właściciel Aden Salon Kosmetyki Profesjonalnej Kosmetolog/ linergistka/ trener makijażu permanentnego

Założenie Aden Salon Kosmetyki Profesjonalnej było zwieńczeniem jej marzeń o własnym biznesie, które rodziły się w trakcie wieloletniej pracy poza granicami Polski.

Agnieszka Seńska. Absolwentka Międzynarodowej Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo, nabierając cennego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów. Obecnie dzieli się swoją fachową wiedzą po przez prowadzenie szkoleń oraz pisanie artykułów  na łamach magazynów z dziedziny pielęgnacji urody.

Specjalizuje się w wykonywaniu Makijażu Permanentnego upiększającego oraz medycznego,

Wielokrotnie nominowana i nagradzana w wielu konkursach:

2017 Wyróżnienie w Plebiscycie Gospodarczym Kobiece Twarze – Wome’s Faces  w  kategorii Firma z Usługą Kobiecą.

2018 Mistrzyni Polski Warszawa

2018 w Makijażu Permanentnym Brwi oraz Miedzynarodowa Mistrzyni w Makijażu Permanentnym Brwi Londyn.

Działalność Charytatywna

Od wielu lat wykonuje zabiegi dla osób po przebytych chorobach nowotworowych zapewniając kobietom możliwość bezpłatnego makijażu permanentnego, który w wielu przypadkach pomaga odzyskać wiarę w siebie i podejść pozytywnie do codzienności. Usługa jest dedykowana kobietom po przejściach i doświadczeniach onkologicznych, chemii co przekłada się na poprawę stanu psychicznego poprzez poprawę wyglądu fizycznego.

Od kilku już lat współpracuje z Fundacją Hospicyjną im. Ks. E. Dudkiewicza w Gdańsku wspierając jej działania, jest również sponsorem książeczki dla dzieci które w wyniku ciężkiej choroby straciły bliskich… książeczka ma na celu wprowadzenie dzieci w żałobę aby w jak największym stopniu ograniczyć ból dziecka po stracie bliskich. Jest inicjatorką zrzeszenia Linergistek w Polsce i za granicą wspierających Fundacje Hospicyjne. Zrzeszenie ma na celu przekazywanie części swoich dochodów z każdego miesiąca na działania Hospicyjne..

Dzięki własnemu salonowi kosmetycznemu przekonała się, że praca może być pasją. Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój firmy oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w swojej firmie.

 

Aleksandra Ryba

Kosmetolog/manager Aden Salon

Od samego początku doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem Agnieszki Seńskiej w Salonie Aden. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Cechuje ją energia, kreatywność i pozytywne podejście do otaczającego ją świata. Dlatego jest odpowiedzialna za programy promocyjne i organizację imprez dla Klientów naszego gabinetu kosmetycznego.

Specjalizuje się w laseroterapii w szczególności zamykanie naczynek i usuwanie tatuaży

Jej specjalizacją są zabiegi z dziedziny kosmetologii laseroterapii. Wykonuje zabiegi z zakresu laserowego zamykania naczynek medycznym laserem Spider, laserowego usuwania tatuaży, laserowego peelingu węglowego, zabiegi na twarz, ciało, pedicure i manicure oraz zabiegi laserem Mediostar Next PRO. Do każdego                                                        Klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem ocenia kondycję skóry, by dobrać zabieg do jej                                                          potrzeb. Jest ekspertem od kwasów i peelingów chemicznych. Jest certyfikowanym specjalistą wykonującym                                                            najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi..

Głównie interesuje się nowościami kosmetycznymi, promocją oraz rozwojem naszego gabinetu kosmetycznego.

 

Margarita Mitadis

Kosmetolog medyczny / laseroterapia

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu kierunku Kosmetologia. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu kosmetyki i kosmetologii medycznej oraz depilacji laserowej ciała. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalistka w depilacji laserowej oraz zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej tj. Karboksyterapia, mezoterapia igłowa..

Głównie specjalizuje się w zabiegach na twarz (odmładzających i pielęgnacyjnych)zabiegach laserowych (epilacja, fotoodmładzanie, nieinwazyjny lifting). Jest certyfikowanym specjalistą wykonującym najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi z użyciem Lasera MEDIOSTAR NEXT PRO.

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej miała okazję współpracować z dermatologami oraz lekarzami                                                              medycyny estetycznej, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować i likwidować nawet trudne problemy                                                          skóry.

Obecnie interesują ją nowe metody epilacji (trwałego pozbywania się owłosienia ze skóry) i depilacji. Wszystkie                                                        jej starania są podporządkowane jednemu celowi- aby Klienci Aden Salon Kosmetyki Profesjonalnej, otrzymali                                                        usługę najwyższej jakości i wyszli z gabinetu w pełni zadowoleni.

 

 

Marlena Machnik

Stylizacja paznokci/ Ratownik medyczny

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej kierunek Ratownik Medyczny. Aktualnie studentka Policealnego Studium Kosmetycznego we Wrocławiu. Od czasu ukończenia studiów pasjonowała ją stylizacja paznokci i w tej dziedzinie realizuje się do dziś  doskonaląc swoje umiejętności i wciąż zdobywając nowe. Posiada duże      doświadczenie w zabiegach manicure i pedicure.

Fascynuje się kosmetologią i w związku z tym zdecydowała się na poszerzenie swoich kwalifikacji w tej dziedzinie.

W jej przekonaniu perfekcyjność w wykonywaniu przez nią zabiegów nie tylko wynika z miłości do zawodu i wieloletniego doświadczenia ale z tego, że lubi pracę z ludźmi, widzi w nich wewnętrzne piękno które stara się                                                           wydobyć na zewnątrz i dąży do tego aby każdy kto znajdzie się u niej na fotelu poczuł się bezpiecznie,                                                                           swobodnie  i wyjątkowo. Jest odpowiedzialna również za bezpieczeństwo naszych klientów. Dzięki ukończeniu                                                         kierunku Ratownika Medycznego każdy klient może czuć się u nas bezpiecznie .


Sebastian Seński

Pigmentacja skóry głowy/ kamuflaż blizn

Jego misją jest niesienie pomocy mężczyznom i kobietom, którzy każdego dnia borykają się z problemami związanymi z łysieniem. Dzięki naturalnej metodzie mikro włosów jaką w naszym salonie oferuje usługi które przyczyniają się do normalnego funkcjonowanie, bez konieczności wykonywania inwazyjnych i trudnych do        przewidzenia w efektach zabiegów.

Stosuje Markę Gerow Hair Ink ponieważ jest to marka stworzona przez największych w branży specjalistów międzynarodowych co przekłada się na najwyższą możliwą jakość wykonywanych zabiegów. Szkolenia w jakich uczestniczy wybiera przemyślanie i z pełną świadomością tego że klient oddaje w jego ręce nie tylko część swojego ciała ale także odpowiedzialność za efekt końcowy.

Dzięki najlepszym szkoleniom, urządzeniom oraz pigmentom może zaproponować najwyższej jakości usługi.

Ciągle śledzi najnowsze trendy światowe i uczestniczy w światowych wydarzeniach z dziedziny Pigmentacji                                                                Skóry Głowy ulepszając swoje metody aby jeszcze precyzyjniej wykonywać zabiegi.

 

                                                Dawid Seński

                                                Pigmentacja skóry głowy/ kamuflaż blizn

Jego misją jest niesienie pomocy mężczyznom i kobietom, którzy każdego dnia borykają się z problemami związanymi z łysieniem. Dzięki naturalnej metodzie mikro włosów jaką w naszym salonie oferuje usługi które przyczyniają się do normalnego funkcjonowanie, bez konieczności wykonywania inwazyjnych i trudnych do przewidzenia w efektach zabiegów.

Stosuje Markę Gerow Hair Ink ponieważ jest to marka stworzona przez największych w branży specjalistów międzynarodowych co przekłada się na najwyższą możliwą jakość wykonywanych zabiegów. Szkolenia w jakich uczestniczy wybiera przemyślanie i z pełną świadomością tego że klient oddaje w jego ręce nie tylko część swojego ciała ale także odpowiedzialność za efekt końcowy.

Dzięki najlepszym szkoleniom, urządzeniom oraz pigmentom może zaproponować najwyższej jakości usługi.

Ciągle śledzi najnowsze trendy światowe i uczestniczy w światowych wydarzeniach z dziedziny Pigmentacji Skóry                                                     Głowy ulepszając swoje metody aby jeszcze precyzyjniej wykonywać zabiegi.