Salon Kosmetyczny Wrocław, Salon piękności we Wrocławiu, zabiegi kosmetyczne, makijaż permanentny, zabiegi laserem

MESO BB GLOW

MESO BB GLOW

NIESKAZITELNA SKÓRA BEZ NAKŁADANIA PODKŁADU

Zabieg Meso BB to wprowadzenie światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości wprowadzone mezoterapią mikroigłową. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne

pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny make- up.

Meso BB to również serum pielęgnacyjne, zawierające także wysokostężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii. Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt WOW!

NIESKAZITELNA, ROZPROMIENIONA I ZAWSZE WYPOCZĘTA SKÓRA – TERAZ TO MOŻLIWE..

Efekty:

trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine

zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry

niwelowanie przebarwień, piegów i hiperpigmentacji

ujednolicenie kolorytu skóry

korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze)

korekcja cieni pod oczami

głęboka suplementacja i rewitalizacja skóry

PROTOKÓŁ ZABIEGOWY

Wprowadzenie produktu w skórę odbywa się w  profesjonalnej procedurze estetycznej, polegającej na stosowaniu urządzenia mikroperforującego skórę i jednoczesnej aplikacji produktu, Dzięki powstającym w skórze mikronakłuciom preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok 3-4 zabiegów. Ze względu na płytką aplikację Meso BB zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji.