Makijaż permanentny - szkolenie, kurs, warsztaty Wrocław | adensalon.com

Pigmentacja skóry głowy

Pigmentacja Skóry Głowy dla mężczyzn
W naszym salonie zapewniamy naszym klientom szybki i wygodny proces konsultacji! Nasze procedura mikropigmentacji głowy zostały opracowane przez wysokiej klasy wybitnych specjalistów w tej dziedzinie i przekazane nam podczas szkoleń.
Nasza polityka pozwala na zaspakajanie specyficznych potrzeb klientów oraz pozwala zmienić ogólny wygląd co za tym idzie prowadzi do ogromnego komfortu wizualnego a przede wszystkim psychicznego.
Zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom usług od momentu konsultacji po efekt końcowy.
Mężczyźni szukający pomocy w naszej klinice mogą bezpiecznie polegać na najlepszych w branży urządzeniach do pigmentacji skóry głowy która jest bardzo delikatna. Po poddaniu się zabiegowi klienci uzyskają wygląd świeżo ogolonej głowy. Podczas konsultacji nasz specjalista omawia z klientem pożądane efekty i stara się dobrać odpowiednią procedurę aby w jak największym stopniu te oczekiwania spełnić. Omówione zostaną takie zagadnienia jak: kolor, gęstość aby upewnić się, że klient otrzyma dokładnie to, czego szuka.

Co to jest Pigmentacja skóry głowy
Mikropigmentacja skóry głowy jest to niezwykle precyzyjna i bardzo efektowna metoda polegająca na odtworzeniu imitacji włosa, dzięki czemu po zabiegu otrzymujemy efekt krótko strzyżonej głowy. Ta technika jest również stosowana do optycznego zagęszczenia naturalnych włosów oraz do kamuflowania łysienia plackowatego jak i blizn pourazowych.
Przed zabiegiem niezwykle ważne jest aby sprecyzować oczekiwania klienta względem zabiegu aby dobrać odpowiednią formę pigmentacji.
Podczas zabiegu za pomocą odpowiedniego urządzenia medycznego do pigmentacji wprowadzamy najwyższej jakości pigmenty specjalnie opatentowane i przeznaczone do mikropigmentacji skóry głowy za pomocą cienkiej igły w głębsze partie naskórka, urządzenie jest tak skonstruowane że nie pozwala na głębszą pigmentację dzięki czemu mamy pewność że pigment jest na odpowiedniej głębokości i możemy uzyskać precyzyjny kształt mikro – włosa.

Mikropigmentacja skóry głowy jest najbardziej popularną metodą walki z łysieniem na świecie.
Najczęstrze przyczyny wykonywania tego zabiegu:
– utrata włosów
– zakola
– utrata gęstości włosów, przerzedzenia
– blizny po przeszczepie włosów lub po innych urazach
– kompleksy i utrata pewności siebie z powodu utraty gęstości włosów,
– kompleks z powodu łysienia plackowatego
– kompleks z powodu blizn pourazowych
– chęć poprawienia swojego wizerunku w sposób naturalny i nie zauważalny dla innych